Komplet zwycięstw młodzieży

Komplet zwycięstw młodzieży
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Kolejny udany występy na swoim koncie odnotowali młodzicy Radomskiego Centrum Siatkarskiego. Pierwszy zespół Czarnych w Ostrołęce wygrał turniej I ligi Mazowsza. Z kolei druga drużyna młodzików zachowała drugoligowy byt.

Podopieczni Krzysztofa Jaskulskiego odnieśli komplet zwycięstw. W pięciu meczach nie stracili seta, pokonując Olimp Ostrołęka, Plas Warszawa, Metro I Warszawa i dwie ekipy MOS WOLA Warszawa. - Zespół zaprezentował równą dyspozycję. Wygrał turniej zasłużenie - informujeKrzysztof Jaskulski. Postawę siatkarzy z Radomia docenili rywale. - Zwycięzca mógł być tylko jeden. Czarni Radom zaprezentowali bardzo wysoką formę pokonując np. drużynę Metra dwa razy do 16, popełniając w pierwszym secie 3, a w drugim 4 błędy własne i grając na podobnej niesamowitej skuteczności i jakości gry z zespołem z Woli! - donosi serwis moswola.pl. Cichym bohaterem turnieju w Ostrołęce okazał się Bartosz Sławiński, który mimo kontuzji wspomagał kolegów.

Dobry występ na swoim koncie zapisał też zespół młodzików rocznika 2002, który rywalizuje na poziomie II ligi. Podopieczni Arkadiusza Sawiczyńskiego w rozegranym w Międzyborowie turnieju pokonali MDK II Warszawa 2:0 (16, 12). Stoczyli również bardzo wyrównany pojedynek z siatkarzami z Legionowa, przegrywając dwa sety na przewagi (-24, -24). Dobrą dyspozycję zanotowali też w konfrontacji z drugim zespołem MDK Warszawa. Osiągnięte wyniki drużynie grającej w składzie złożonym wyłącznie z młodszych zawodników zapewniały ekipie z Radomia drugoligowy byt.

Źródło: WKS Czarni Radom / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Polecamy