Karnety na Cerrad Czarnych już w sprzedaży

Karnety na Cerrad Czarnych już w sprzedaży
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ

PlusLiga startuje w ostatni weekend września. Tylko w rundzie zasadniczej kibice w Radomiu obejrzą 15 spotkań naszej drużyny. Zakup karnetu zapewnia wstęp na wszystkie spotkania w całym sezonie 2017/2018. - Posiadanie karnetu to wygoda i oszczędność czasu, bo zamiast stać w kolejkach posiadacze karnetów mogą kierować się prosto do wejścia na halę by wygodnie zasiąść na trybunach. - podkreśla dyrektor zarządzający Stowarzyszeniem Czarni Radom, Marcin Tomczyk.

- Z pewnością nie zabraknie siatkarskich emocji, bo trzeba wspomnieć, że w naszej drużynie zagra aż trzech mistrzów świata juniorów: Tomek Fornal, Norbert Huber oraz Jakub Ziobrowski, którzy z pewnością będą chcieli przyczynić się do sukcesów swojej ligowej drużyny. - dodaje.

Karnet to idealny prezent dla rodziny, przyjaciół i znajomych. Zachęcamy również firmy do zakupu karnetów dla swoich pracowników w ramach rocznic i jubileuszów, albo jako motywacja dla zespołu pracowników.

Zachęcając wszystkich do rezerwacji ulubionego miejsca w hali MOSiR, informujemy że zapisy na karnety prowadzone są w sekretariacie siedziby klubu (ul. Narutowicza 9, I piętro). Dystrybucja karnetów rozpocznie się w drugiej dekadzie września tak żeby dotarły one do naszych kibiców przed pierwszym meczem.

Więcej informacji uzyskają również Państwo pod numerem telefonu: 609 009 035. Serdecznie zapraszamy!

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Ostatnio komentowane

Trasa N-S. Złożona oferta jest za droga

~ Jaki ten PiS jest niedobry,jaki kaczy! 1-Przyznał na dziecko 500 złotych przez co zlikwidował w 80% biedę w Polsce. 2-Przywrócił wiek emerytalny dla kobiet od 60 lat dla mężczyzn od 65 lat. 3-Podniósł płacę minimalną do kwoty 2100 złotych. 4-Podniósł minimalną stawkę godzinową do kwoty 13 zł. 50 gr. 5-Podniósł emeryturę minimalną do kwoty 1000 złotych. 6-Praktycznie zlikwidował bezrobocie,które obecnie jest na poziomie około 6,5% 7-Przyznał też darmowe leki dla seniorów w pewnym wieku. 8-Buduje mieszkania dla obywateli z bonifikatą w systemie „mieszkanie plus” 9-Od stycznia 2018 r. kwota wolna od podatku 8 tys. złotych-nie dla każdego. 10-Przytrzasnął paragrafami lepkie łapki oszustom od Vat-u przez co budżet Polski zyskał około 30 miliardów złotych. a)Mafii paliwowej. b)Mafii tytoniowej i papierosowej. c)Mafii alkoholowej. 11-Rozpędził gospodarkę aż do wrzenia! a)Teraz zapewne znany schładzacz koniunktury czeka w blokach startowych z pełną konewką wody. Zreformował: I-Wymiar Sprawiedliwości,którego domagali się wyborcy w 80% według sondaży. II-Zamierza wszcząć postępowanie roszczeniowe w sprawie reparacji wojennych wobec naszego Zachodniego sąsiada jak i mam nadzieję sąsiada Wschodniego. III-Chce przyznać 500+ emerytom. Ja już nie mogę biorę szturmówkę Unijną i maszeruję na Nowogrodzką. Czy panie ubrane na czarno z parasolką oraz organizacja na trzy duże litery mnie wesprą ?

Polecamy