Jastrzębski Węgiel na drodze Czarnych w play-off

Jastrzębski Węgiel na drodze Czarnych w play-off
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Siatkarze Cerrad Czarnych Radom w pierwszej rundzie play-off zmierzą się z Jastrzębskim Węglem. Pierwsze mecze już w czwartek i piątek (6-7 marca).

W fazie zasadniczej bezpośrednią rywalizację punktową wygrali Czarni. Podopieczni trenera Roberta Prygla zdobyli w dwóch starciach z Jastrzębskim cztery punkty (3:0 w Radomiu i 2:3 w Jastrzębiu Zdroju) przy dwóch oczkach ekipy z Górnego Śląska. W rozpoczynających się play-offach nikt już jednak nie będzie pamiętał o tym, co działo się w trakcie sezonu zasadniczego. Rywalizacja zaczyna się od początku.

Pierwsze mecze rozegrane zostaną już w czwartek (6 marca) i piątek (7 marca) w Jastrzębiu-Zdroju. Oba rozpoczną się o godz. 18:00, a z piątkowego transmisję na żywo przeprowadzi Polsat Sport.

Rywalizacja przeniesie się do Radomia dopiero trzy tygodnie później (ze względu na Puchar Polsi i udział zespołu Lorenzo Bernardiego w Final Four Ligi Mistrzów). Trzecie spotkanie rozegrane zostanie 28 marca, natomiast ewentualne czwarte dzień później. Przy wyniku 2:2 w meczach, piąty pojedynek odbędzie się 2 kwietnia na terenie Jastrzębskiego Węgla.

Zwycięzca tej rywalizacji awansuje do półfinału i zagra o medale, natomiast przegrany rywalizował będzie o miejsca 5-8.

Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl) / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Ostatnio komentowane

Polecamy