Igor Grobelny siatkarzem Cerrad Czarnych Radom

Igor Grobelny siatkarzem Cerrad Czarnych Radom
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Igor Grobelny został nowym zawodnikiem Cerrad Czarnych Radom. Skrzydłowy Euphony Asse-Lennik związał się z radomskim klubem trzyletnim kontraktem. Wiadomo również, że w nowym sezonie w Radomiu dalej będą grać Kamil Gutkowski i Michał Kędzierski.

Igor Grobelny umowę z radomskim klubem negocjował w towarzystwie swojego ojca - Dariusza. Znany niegdyś siatkarz Czarnych Radom i reprezentacji Polski od lat z rodziną mieszka w Belgii. Dlatego mający 193 cm wzrostu nowy siatkarz ma podwójne obywatelstwo.

- Pozyskaliśmy perspektywicznego, młodego zawodnika, z którym wiążemy spore nadzieje - podkreśla Janusz Stańczuk, prezes Cerrad Czarnych Radom. - Na pewno to siatkarz, w którego warto inwestować, a który naprawdę powinien potwierdzić drzemiące w nim spore możliwości - przyznaje Wojciech Stępień, drugi trener Czarnych. Umowa z urodzonym w 1993 roku siatkarzem podpisana została na trzy lata.

Kontrakt na sezon 2013/14 podpisał również Kamil Gutkowski. Wiadomo również, że barw radomskiego klubu w dalszym ciągu bronić będzie Michał Kędzierski. W tym przypadku uzgodnione zostały szczegóły rocznego wypożyczenia. - Asseco Resovia Rzeszów, której Michał jest zawodnikiem nie robił najmniejszych kłopotów. Uzgodniliśmy również warunki indywidualnego kontraktu, który podpiszemy kiedy Michał wróci ze zgrupowania kadry - zdradza Janusz Stańczuk.

MN / źródło: czarni.radom.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy