Emocji nie brakowało! Dziś Finał!

Gospodarze turnieju zagrają z Delic- Polem Częstochowa w wielkim Finale!.

Jakub Srocznski (na zdjęciu)Wczorajsze mecze w walce o medale przyniosły nam wiele wrażeń oraz emocji. Już pierwsze spotkanie pomiędzy Delic-Polem Częstochowa, a Gwardia Wrocław zwiastowały, że kibice którzy licznie zjawili się na obydwu półfinałowych meczach nie będą się nudzić.
Zawodnicy z Częstochowy w pierwszym secie nie dali dojść "do głosu" zawodnikom z Wrocławia.
W kolejnej partii szczęśliwie na przewagi wygrali zawodnicy Gwardii. Jednak dwa kolejne sety padły łupem Częstochowian, a ostatni set zakończył się wynikiem 36:34.

W drugim pojedynku zawodnicy Czarnych zmierzyli się z Resovią. Radomianie nie dali Rzeszowianom żadnych szans. Pewnie prowadzili grę w każdym aspekcie siatkówki. Swoje ataki kończył zarówno Łapszyński, ale prym w ataku wiódł Kuba Wachnik. Wynik 3:0 odzwierciedla, że gospodarze turnieju nie dali ani przez moment złapać Resovii odpowiedniego wiatru w żagle.

Dzisiaj nasza zespołowość wyszła w stu procentach. Bardzo dobrze zagrywaliśmy, co nie wychodziło nam w poprzednich meczach. Zawodnicy z Resovii nie mogli sobie poradzić w przyjęciu, dzięki czemu ich rozegrania do skrzydeł były przewidywalne, a my mogliśmy ustawiać spokojnie blok. W ataku prym wiódł Kuba Wachnik, a swoje bardzo cenne punkty zdobywał również w kluczowych momentach Łukasz Łapszyński - podsumował spotkanie przyjmujący Czarnych Radom Jakub Sroczyński (na zdjęciu)

Rozkład dzisiejszych spotkań:

Hala MOSiR
Finał: Delic-Pol Norwid Częstochowa - RCS Czarni Radom (13.30)  - RELACJA LIVE

Mecz o 3 miejsce: Gwardia Wrocław - AKS Resovia I Rzeszów (11.30)  - RELACJA LIVE