Czarni zmierzą się z wicemistrzem Polski

Czarni zmierzą się z wicemistrzem Polski
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W niedzielne popołudnie (9 listopada) Cerrad Czarni Radom zmierzą się we własnej hali z wicemistrzem Polski, Asseco Resovią Rzeszów.

Do Radomia przyjeżdża kolejny zespół pełen siatkarskich gwiazd. W szeregach wicemistrzów Polski występuje pięciu mistrzów świata - Dawid Konarski, Piotr Nowakowski, Fabian Drzyzga, Rafał Buszek i Krzysztof Ignaczak. Jeśli dołożymy do tego choćby zagranicznych siatkarzy takich jak Jochen Schops, Nikolay Penczev, Lukas Tichacek, Paul Lotman czy Białorusin z polskim paszportem Olieg Achrem, to mamy prawdziwy dream team.

Nie powinien dziwić więc fakt, że do tej pory Resovia nie przegrała żadnego z siedmiu rozegranych spotkań i straciła w nich zaledwie cztery sety. Podobnym bilansem moga się popisać jeszcze jedynie PGE Skra Bełchatów i Lotos Trefl Gdańsk.

Siatkarzy Cerrad Czarnych Radom czeka więc kolejne arcytrudne zadanie. W ostatnim meczu ze Skrą (przegranym 2:3) radomianie udowodnili jednak, że są w stanie powalczyć z najlepszymi drużynami. Dodatkowym atutem podopiecznych trenera Roberta Prygla będzie oczywiście własna hala, której trybuny zapewne wypełnią się po brzegi po raz kolejny.

Początek relacji LIVE z meczu Cerrad Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów w niedzielę (9 listopada) o godz. 17:00 w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji LIVE!Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl) / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy