Czarni wznowili treningi

Czarni wznowili treningi
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Siatkarze wrócili z wakacji w dobrych humorach. Na pierwszych zajęciach, poza „starymi” zawodnikami Czarnych, pojawili się również nowi "Wojskowi” Patryk Szczurek i Radosław Zbierski. W treningu brał udział także wychowanek radomskiego zespołu Łukasz Zugaj, który ostatnio przebywał w innych klubach na wypożyczeniu.

Pierwszy trening Czarnych


W zajęciach wzięli udział również Bartłomiej Bołądź, Adam Kowalski i Bartłomiej Grzechnik, czyli zawodnicy, którzy trenowali ostatnio z drugą reprezentacją Polski. Dwaj pierwsi rozpoczęli przygotowania z Czarnymi, natomiast Grzechnik po przywitaniu z kolegami dostał od trenerów dwutygodniowy urlop.

Przez pierwsze kilka tygodni z zespołem nie będzie trenować kilku zawodników zakontraktowanych przez Cerrad Czarnych Radom. Na zgrupowaniu reprezentacji Niemiec przebywa Lukas Kampa. Jakub Zwiech trenuje z kadrą Polski juniorów, a Artur Szalpuk doskonali swoje umiejętności z pierwszą reprezentacją. Dodatkowo zgodę na przyjazd do Polski na początku września dostał nowy atakujący Cerradu Zack La Cavera.

Nieobecność kadrowiczów spowodowała, że w zajęciach na hali w najbliższym czasie z pierwszym zespołem trenować będzie czteroosobowa grupa młodzieży. W tym tygodniu z ekipy juniorów i Młodej Ligi oddelegowani zostali: Michał Moniak, Piotr Filipowicz, Kacper Pluta i Kacper Wasilewski.

KD / wksczarni.pl / fot. Szymon Wykrota

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy