Czarni wreszcie się przełamią? Przed nimi bój z ZAKSĄ

Czarni wreszcie się przełamią? Przed nimi bój z ZAKSĄ
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W sobotę (15 listopada) Cerrad Czarni Radom staną przed kolejnym trudnym zadaniem. Tym razem czeka ich pojedynek z czwartym zespołem ubiegłego sezonu, ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.

Radomianie nie mają ostatnio dobrej serii. Przegrali cztery poprzednie spotkania inkasując w nich zaledwie jeden punkt. Najpierw niespodziewanie w Lubinie ulegli tamtejszemu Cuprum 1:3, potem przegrali dwukrotnie w Radomiu, najpierw z PGE Skrą Bełchatów 2:3 a potem z Asseco Resovią Rzeszów 1:3. W minioną środę również 1:3 z Jastrzębskim Węglem.

Radomianie w sobotnim (15 listopada) pojedynku z ZAKSĄ będą chcieli wreszcie się przełamać. Przed nimi jednak trudne zadanie. Co prawda zespół prowadzony przez trenera Sebastiana Świderskiego prezentuje się w tym sezonie dotychczas zdecydowanie poniżej oczekiwań i zajmuje obecnie dopiero siódmą lokatę w tabeli, to jednak wciąż jest drużyną bardzo mocną z dwoma mistrzami świata Pawłem Zagumnym i Pawłem Zatorskim w składzie.

Mimo słabego początku sezonu gracze z Kędzierzyna-Koźla ostatnio prezentują już lepszą dyspozycję. W trzech ostatnich spotkaniach nie doznali porażki wygrywając z MKS Banimexem Będzin, Indykpolem AZS Olsztyn oraz AZS Politechniką Warszawską.

Po dziewięciu kolejkach PlusLigi Cerrad Czarni Radom plasują się na dziewiątej pozycji w tabeli, natomiast ZAKSA jest o dwa oczka wyżej.

Początek meczu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Czarni Radom w sobotę (15 listopada) o godz. 17:00 w hali Azoty, ul. Mostowa 1A w Kędzierzynie-Koźlu.

Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl) / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/2_sport/czarni/tn_dsc_9858.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96