Czarni w PP z Politechniką już w środę w Białobrzegach

Czarni w PP z Politechniką już w środę w Białobrzegach
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Mecz VII rundy Pucharu Polski w którym AZS Politechnika Warszawska podejmie Cerrad Czarnych Radom rozegrany zostanie już w środę (17 grudnia) w Białobrzegach.

Zgodnie z harmonogramem rozgrywek spotkanie miało zostać rozegrane 23 grudnia.  Tymczasem klub z Radomia przychylił się do prośby przeciwnika nie tylko co do zmiany terminu, ale i miejsca spotkania. Ostatecznie mecz rozegrany zostanie w hali sportowej przy LO im. Armii Krajowej (ul. Reymonta 13a) w Białobrzegach.

- Arena Ursynów w wyznaczonym terminie jest zajęta - wyjaśnia przyczynę podjęcia takiej decyzji Marcin Bańcerowski. Wiceprezes AZS Politechniki Warszawskiej nie ma wątpliwości, że będzie to doskonała promocja siatkówki na Mazowszu. Identyczne zdanie ma Dariusz Fryszkowski. - Rozmowa z Robertem Prygielem na ten temat była krótka. Trener naszego zespołu bez kłopotów zgodzili się na zmianę terminu i miejsca spotkania - przyznaje kierownik klubu z Radomia.

Spotkanie rozpocznie się 17 grudnia o godz. 19.00. Jak informuje stołeczny klub, bilety na to spotkanie można nabyć przez Internet oraz w Sklepie Kibica. 

MN / wksczarni.pl / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Ostatnio komentowane

Polecamy