Czarni sparowali na trzy dni przed ligą

Czarni sparowali na trzy dni przed ligą
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Trzy dni przed inauguracją rozgrywek I ligi siatkarzy szkoleniowcy Wojciech Stępień i Robert Prygiel uznali, że ich podopiecznym potrzebna jest jeszcze jedna gra szkoleniowa.Czarni Radom w wyjazdowym meczu zmierzyli się z drugoligową ekipą STS Skarżysko-Kamienna. Trenerzy Czarnych po raz kolejny sprawdzili wszystkich zawodników. Potyczka miała typowo szkoleniowy charakter. Zespół z Radomia do gry przystąpił z jasno nakreślonym zadaniem. Siatkarze od trenerów otrzymali dyspozycję obowiązkowej wystawy na środek w pierwszej akcji.

Mimo ambitnej postawy gospodarze nie byli w stanie przeciwstawić się ekipie z Radomia. Mecz miał jednostronny przebieg. Czarni przeważali w każdym z czterech rozegranych setów. Spotkanie, które przyniosło korzyści szkoleniowe zapisać trzeba po stronie zysków. Niestety są i straty. Jakub Radomski nadwyrężył mięśnie brzucha, dlatego w czwartek przyjmującego czeka wizyta w lekarza.

STS Skarżysko-Kamienna - Czarni Radom 0:4 (20:25, 13:25, 15:25, 18:25)Adam Kurasiewicz / źródło: czarni.radom.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/czarni/tn_dsc_9633.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96