Czarni Radom przygotowują się do meczu z BBTS-em

Czarni Radom przygotowują się do meczu z BBTS-em
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Po weekendowych zmaganiach w lidze oraz Pucharze Polski siatkarze Czarnych Radom przygotowują się do sobotniego meczu z BBTS-em Bielsko-Biała.Na wtorkowych zajęciach trenerzy Wojciech Stępień oraz Robert Prygiel głównie skupili się nad poprawieniem elementu gry w obronie. Siatkarze po rozgrzewce przeszli do głównej części zajęć, w której m. in. musieli bronić mocnych ataków, praktycznie w każdy, najmniejszym skrawku boiska. W dalszej części zajęć zawodnicy rozegrali małą grę wewnętrzną. Cieszy na pewno zapał oraz zaangażowanie każdego z siatkarzy, którzy podchodzili do każdego ćwiczenia bardzo profesjonalnie.

Jednym zawodnikiem który, we wtorkowych zajęciach dostał wolne to Maciej Kałasz. Zawodnik narzeka na bóle w plecach, które spowodowały że nie zobaczyliśmy go w niedzielnym, pucharowym pojedynku z Energetykiem Jaworzno (wygranym przez Czarnych 3:0).

- Niestety, ale czuje lekki ból w plecach. Dziś dostałem dzień wolnego od trenera i mogłem odpocząć, by w najbliższych dniach wrócić do treningów i przygotowywać się z zespołem do sobotniego meczu z BBTS-em - powiedział środkowy Czarnych Radom, Maciej Kałasz.

Do treningów powrócił natomiast Marcin Kocik. Doświadczony przyjmuący, ze względu na przeziębienie nie wystąpił w ostatni weekend w spotkaniach z Energetykiem Jaworzno. Miejmy nadzieję, że kadra Czarnych Radom będzie w pełni skompletowana na trudny, sobotni wyjazd do Bielska-Białej.

*galeria zdjęć pod artykułemAdam Kurasiewicz

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy