Czarni odebrali od Peugeota osiem samochodów

Czarni odebrali od Peugeota osiem samochodów
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
M. i R. Prasek Dealer Peugeot już drugi rok wspiera zespół Cerrad Czarnych Radom. Podobnie jak w poprzednim sezonie, salon przekazał radomskiemu klubowi nowe pojazdy. W ręce siatkarzy, trenerów i przedstawicieli klubu przekazano kluczyki do samochodów Peugeot Crossover 3008.

Robert Prasek, właściciel salonu Peugeot w Radomiu przekazał w poniedziałek (29 września) na ręce Janusza Stańczuka, prezesa klubu kluczyki do samochodów Peugeot Crossover 3008. 
- W dniu dzisiejszym mam przyjemność przekazać Czarnym kluczyki do samochodów z naszego salonu. W tym sezonie w ręce zawodników, trenerów i zarządu klubu trafi osiem pojazdów - powiedział Robert Prasek.

Zobacz galerię zdjęć

Siatkarze Cerrad Czarnych Radom również nie kryli zadowolenia z nowych pojazdów i z ogromną ciekawością sprawdzali jak prezentują się samochody, którymi będą podróżować.

Auta otrzymali siatkarze: Daniel Pliński, Lukas Kampa, Dirk Westphal, Mikko Oivanen, Jacek Ratajczak, trener Robert Prygiel, kierownik Dariusz Fryszkowski oraz prezes Janusz Stańczuk.

MN / wksczarni.pl / fot. M.S.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy