Czarni mają sponsora tytularnego - firmę Cerrad!

Czarni mają sponsora tytularnego - firmę Cerrad!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Świetna wiadomość dla radomskiej siatkówki! Firma Cerrad zajmująca się produkcją płytek i kształtek klinkierowych będzie sponsorem tytularnym Czarnych Radom! Umowa zostanie podpisana wkrótce, ale szczegóły współpracy zostały już uzgodnione. Cerrad sponsorem tytularnym klubu z Radomia zostanie na trzy lata. Zespół będzie występował w PlusLidze pod nazwą Cerrad Czarni Radom.

Firma, która będzie sponsorem tytularnym Czarnych Radom, ma swoją siedzibę w Starachowicach.
- Ale wywodzi się z Radomia. Jest spadkobiercą i kontynuatorem najlepszych tradycji z 80-letniej historii Zakładów Płytek Ceramicznych i Wyrobów Sanitarnych - mówi Artur Michorowski, dyrektor ds. rozwoju sprzedaży krajowej.

Nowy sponsor od ponad roku mocno akcentuje swoją obecność w Stowarzyszeniu Czarni Radom. I to właśnie przedstawiciele jego zarządu mieli znaczący udział w zakończonych sukcesem rozmowach. - można przeczytać na czarni.radom.pl. Umowa podpisana zostanie wkrótce. Wtedy znanych będzie więcej szczegółów. Już dzisiaj wiadomo, że przedstawiciele firmy będą mieli swoich reprezentantów w zarządzie Stowarzyszenia Czarni Radom.

W klubie informacje o sponsorze tytularnym przyjęto z dużą radością - To świetna informacja. Mam nadzieje, że pozwoli nam to w przyszłości zbudować jeszcze mocniejszy klub niż obecnie - podkreśla w wypowiedzi dla czarni.radom.pl Janusz Stańczuk, prezes spółki WKS Czarni Radom.

Satysfakcji nie ukrywa także Robert Prygiel, trener Czarnych. - Cerrad jest znaczącym w regionie pracodawcą. Z tego co wiem związek firmy z siatkówką nie jest przypadkowy, bowiem od pewnego czasu angażuje się ona w sportowy sponsoring, a jej przedstawiciele są obecni niemal na każdym meczu. Można sobie tylko życzyć, aby tak wypróbowanych sympatyków klubu było coraz więcej - mówi na łamach klubowej strony szkoleniowiec.

.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy