Cerrad Czarni Radom zaprezentowani

Cerrad Czarni Radom zaprezentowani
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ


Tego dnia w Radomiu brakowało tylko Dustina Wattena. Amerykański libero w dalszym ciągu przebywa w USA, gdzie wraz z reprezentacją narodową walczy o mistrzostwo kontynentu. - Dustin wróci do nas na początku października. Oznacza to, że przez pierwsze dwie kolejki będziemy musieli sobie radzić bez niego – wyjaśnił Robert Prygiel, trener radomskiego zespołu.

Poza Wattenem w Urzędzie Miejskim zjawili się wszyscy zawodnicy, w tym trzech mistrzów świata juniorów: Tomasz Fornal, Jakub Ziobrowski i Norbert Huber. I to właśnie ten ostatni był gwiazdą wieczoru. Młody zawodnik postanowił zostać gwiazdą estrady i brawurowo wykonał piosenkę „Miłość w Zakopanem” Sławomira. A jak mu poszło mogą Państwo zobaczyć poniżej.

Na scenie nie zabrakło rodzimej gwiazdy muzyki, którą w tym roku okazał się Szymon Wydra. - Kiedyś chodziłem razem do jednej klasy z Robertem Pryglem i nie mogłem mu odmówić na taką prośbę. Od lat kibicuję radomskiej siatkówce i występ na prezentacji zespołu to dla mnie zaszczyt – wyjaśnił lider zespołu Carpe Diem.

Uroczysta prezentacja zespołu Cerrad Czarnych Radom


W nadchodzącym sezonie radomski zespół ma walczyć o najwyższe cele, choć nikt nie chciał powiedzieć wprost o medalach. - Cel minimum to poprawienie zeszłorocznej lokaty – wyjawił Robert Prygiel. - Ale chcemy walczyć o fazę play-off, która pozwoli nam bić się o medale. Mamy młody zespół i przez to kompletnie nieprzewidywalny.

Cerrad Czarni Radom pierwszy mecz na parkietach PlusLigi rozegrają w sobotę, 30 września o godz. 17, kiedy to we własnej hali zmierzą się z GKS-em Katowice.Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy