Cerrad Czarni Radom pozyskali nowych zawodników!

Cerrad Czarni Radom pozyskali nowych zawodników!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Rozgrywający Dejan Vinčić jest reprezentantem Słowenii, czterokrotnie w latach 2009-2012 zdobywał mistrzostwo swojego kraju. Mierzący 202 cm rozgrywający w sezonie 2012-2013 był zawodnikiem PGE Skry Bełchatów, ale w trakcie sezonu kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron. W latach 2014-2016 występował w lidze francuskiej, a później przeniósł się do rosyjskiego Jenisiej Krasnojarsk.

Doświadczony rozgrywający w 2015 roku sięgnął wraz z reprezentacją po srebrny medal mistrzostw Europy,  a w minionym sezonie reprezentował barwy tureckiego Halkbanku Ankara. Ma on zastąpić na tej pozycji Michała Kędzierskiego, który przenosi się z Radomia do Rzeszowa.

Podobnym dorobkiem nie może pochwalić się 23-letni Michał Filip, który w ostatnich latach był zawodnikiem wypożyczonym z Asseco Resovii Rzeszów do AZS-u Politechniki Warszawskiej. Mogący grać na pozycji przyjmującego i atakującego siatkarz, przez trzy sezony spędzone w klubie ze stolicy Filip dał się poznać jako zawodnik dysponujący wysoką skutecznością w ataku.

–  Dziękuję władzom klubu za szansę, jaką otrzymałem na początku mojej przygody z PlusLigą. Dziękuję kolegom z zespołu i członkom sztabu szkoleniowego za dobrą i owocną współpracę. I co najważniejsze: dziękuję kibicom za doping i wsparcie. Do zobaczenia w nowym sezonie, ale już w innych barwachinformował na barwach oficjalnego serwisu klubu ONICO Warszawa, Michał Filip.


Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJNajświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy