Cerrad Czarni Radom pokonali Lechię

Cerrad Czarni Radom pokonali Lechię
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Dla obu zespołów był to pierwszy sprawdzian w tym sezonie. W drużynie z Tomaszowa Mazowieckiego mogliśmy zobaczyć dwóch starych znajomych, czyli byłych zawodników Cerradu Czarnych Radom – Bartłomieja Neroja i Kamila Gutkowskiego. Natomiast w zespole „Wojskowych” zabrakło przebywających na zgrupowaniach reprezentacji Dejana Vincicia i Dustina Wattena oraz kontuzjowanych Jakuba Zwiecha i Jakuba Ziobrowskiego.

Cerrad Czarni Radom - LechiaTomaszów Mazowiecki


Środowy mecz lepiej rozpoczęli goście z Tomaszowa Mazowieckiego. Beniaminek I-ligi wygrał premierową odsłonę spotkania, ale później srogo za to zapłacił. W kolejnym secie podrażnieni radomianie stłamsili rywali i triumfowali 25:9. W trzeciej i czwartej partii gra się wyrównała, ale ostatecznie w obu setach wygrali podopieczni Roberta Prygla, którzy triumfowali w całym meczu 3:1.

Teraz Cerrad Czarni Radom powrócą do treningów, ale już w przyszłym tygodniu wyjadą do Lubina na pierwszy turniej towarzyskim w tym okresie przygotowawczym.

Cerrad Czarni Radom – Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:1 (23:25, 25:9, 25:20, 26:24)

Cerrad Czarni Radom: Droszyński, Filip, Żaliński, Fornal, Kwasowski, Rybicki, Ostrowski, Huber, Teriemienko, Wasilewski (l)


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy