Cerrad Czarni przegrali z Ukraińcami

Cerrad Czarni przegrali z Ukraińcami
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Od piątku w Radomiu odbywał się Międzynarodowy Turniej Siatkarski. W zawodach brały udział cztery zespoły. Poza „Wojskowymi” w zmaganiach wzięły udział zespoły MKS-u Będzin, Ślepska Suwałki i Barkom-Kazhany Lwów.

W dwóch pierwszych dniach turnieju podopieczni Roberta Prygla zanotowali dwa zwycięstwa. Radomianie pokonali MKS Będzin i Ślepsk Suwałki. Więcej o tych spotkaniach możecie przeczytać TUTAJ i TUTAJ.

Na zakończenie sportowego weekendu zespołu z Radomia zmierzył się z ukraińską ekipą Barkom-Kazhany Lwów. Trenerzy obu ekip umówili się na rozegranie tylko trzech setów. W pierwszej partii po grze na przewagi lepsi okazali się gospodarze, ale w dwóch kolejnych setach silniejsi okazali się siatkarze z Ukrainy i to oni ostatecznie wygrali to spotkanie 2:1.

Przez cały weekend Robert Prygiel mocno rotował składem. Najdłużej grał Bartłomiej Bołądź, który nie miał zmiennika, bowiem drugi atakujący Cerradu – Jakub Ziobrowski – przebywał na mistrzostwach Europy juniorów, gdzie wraz z kolegami sięgnął po złoty medal. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ.

Cerrad Czarni Radom – Barkom-Kazhany Lwów 1:2 (28:26, 19:25, 20:25)

Cerrad Czarni Radom: Gonciarz, Bołądź, Wiese, Urabnowicz, Zwiech, Ostrowski, Filipowicz (l) oraz Kędzierski. 


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJNajświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Ostatnio komentowane

Polecamy