Cerrad Czarni lepsi od Dafi Społem

Cerrad Czarni lepsi od Dafi Społem
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ

W całym spotkaniu najbardziej wyrównana była pierwsza odsłona, która zakończyła się dopiero po grze na przewagi. Goście z Kielc mieli w górze nawet piłkę setową, ale nie zdołali jej wykorzystać. Ostatecznie radomianie wygrali tę partię 26:24. W drugiej odsłonie meczu przeważali „Wojskowi”. Podopieczni Roberta Prygla w pewnym momencie mieli nawet dziesięć „oczek” przewagi i wygrali tego seta 25:18. Trzecia partia okazała się ostatnią, a radomianie wygrali w niej 25:23, po tym jak goście w samej końcówce odrobili część strat.

W tym meczu po raz pierwszy w składzie Cerradu Czarnych Radom wystąpił słoweński rozgrywający Dejan Vincić, który na początku tygodnia dołączył do radomian po powrocie z mistrzostw Europy.

W drugim spotkaniu pierwszego dnia II Turnieju Partnerstwa Regionalnego Czarni Espadon Szczecin pokonał Aluron Virtu Wartę Zawiercie 3:1.

W sobotę, 16 września Cerrad Czarni Radom zagrają z Espadonem Szczecin. Początek spotkania o godz. 15. A dwie godziny później na parkiet wyjdą zawodnicy Dafi Społem Kielce i Aluron Virtu Warty Zawiercie. Turniej w Kozienicach zakończy się w niedzielę.

Cerrad Czarni Radom – Dafi Społem Kielce 3:0 (26:24, 25:18, 25:23)

Cerrad Czarni Radom: Vincić, Ziobrowski, Fornal, Kwasowski, Huber, Teryomenko, Wasilewski (l) oraz Filip, Droszyński Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy