Cenne zwycięstwo w Młodej Lidze

Cenne zwycięstwo w Młodej Lidze
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Radomianie dobrze rozpoczęli mecz w Nowinach i z zaliczką trzech punktów prowadzili na pierwszej przerwie technicznej. Jednak w dalszej części tej partii przeważali już gospodarze, którzy pewnie wygrali 25:16.

Czarni przegrali pierwszą odsłonę, ale kolejne zapisali na swoim koncie. W secie numer dwa i trzy gra toczyła się punkt za punkt, a radomianie szalę zwycięstwa przeważyli na swoją stronę dopiero w końcówce. Natomiast w partii numer cztery nasza drużyna triumfowała już pewnie kończąc mecz zwycięstwem 3:1

- Im dłużej trwał mecz, tym nasz gra wyglądała coraz lepiej. W efekcie wygraliśmy za trzy punkty - podsumował spotkanie Andrzej Sitkowski, trener radomskiego zespołu.

Po tym meczu Czarni z dorobkiem sześciu punktów zajmują czwarte miejsce w tabeli Młodej Ligi. Kolejne spotkanie podopieczni Andrzeja Sitkowskiego rozegrają 14 listopada o godzinie 15.30. Tego dnia radomianie w hali PB w Kuczkach Koloni zmierzą się z PGE Skrą Bełchatów.

Effector Kielce - RCS Cerrad Czarni Radom 1:3 (25:16, 23:25, 25:27, 20:25)

Effector: A. Orobko, Guzik, Ziemnicki, Oniszk, Romać, Wojtachnio, Gałązka (libero) oraz Biniek (libero), Piwowarski, Gonaterewicz, Dyk, W. Orobko.

RCS Cerrad Czarni: Zugaj, Wasilewski, Zwiech, Moniak, Tyszko, Pluta, Filipowicz (libero) oraz Zdrojewski, Gęborys, Laskowski.

KD / wksczarni.pl / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Ostatnio komentowane

Polecamy