Bartłomiej Neroj odchodzi z Czarnych

Bartłomiej Neroj odchodzi z Czarnych
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Rozgrywający Bartłomiej Neroj nie będzie bronił barw Cerrad Czarnych Radom w przyszłym sezonie. Zawodnik rozstaje się z radomskim klubem po dwóch latach.

To jak na razie pierwsza decyzja kadrowa w zespole prowadzonym przez trenera Roberta Prygla przed nowym sezonem. Kontrakt rozgrywającego z Czarnymi obowiązywał do końca sezonu 2013/14 i nie został przedłużony. Na razie nie wiadomo w jakim klubie zawodnik zagra w przyszłym sezonie.

Bartłomiej Neroj dołączył do Czarnych w 2012 roku i wraz z zespołem wywalczył mistrzostwo pierwszej ligi. Przed rozpoczęciem minionego sezonu wybrany został kapitanem zespołu i zajął z radomskim beniaminkiem świetną, siódmą lokatę w PlusLidze. - To był dla mnie dobry okres. Najpierw awansowaliśmy do ekstraklasy, a w zakończonym niedawno sezonie sprawiliśmy kilka fajnych niespodzianek. Poznałem w Radomiu wiele wartościowych osób. Dziękuję drużynie, kibicom i sponsorom za ten czas. Cóż, coś się kiedyś zaczyna i kiedyś się musi skończyć - powiedział nam zawodnik.

W ekstraklasie Bartłomiej Neroj wystąpił w barwach Cerrad Czarnych Radom w 28 spotkaniach (na 29 rozegranych przez zespół), rozegrał 97 setów i zdobył 68 punktów.

Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl) / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy