"Co Za Talent!". Zdecyduj, kto otrzyma "Dziką kartę"

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

 "Dzika karta"

"Dziką kartę" otrzymają dwie osoby, które dostaną najwięcej SMS-ów. Aby zagłosować na swojego faworyta wystarczy wysłać SMS na numer 7148 o treści: TALENT. (tu numer kandydata). Np. treść TALENT.99 to głos na kandydata nr 99. Cena SMS to 1,23 zł z VAT.

Głosowanie SMS potrwa do środy, 23. maja do godziny 12.

 

Poniżej sylwetki półfinalistów, którzy walczą o "Dziką kartę"

001 - Maria Podsiadła
Uczęszczam na zajęcia do MDK Radom pod kierunkiem Pani Anny Stawczyk w grupie "Pajęczaki". Trenuje już 7 lat. Zdobyłam Mistrzostwo Europy w 2017 roku oraz Mistrzostwo Polski w 2018 roku, w swojej kategorii wiekowej

 

002 - Amelia Żurowska
Jestem osobą pogodną. Uwielbiam śpiewać i tańczyć. Lubię zwierzęta. Moim marzeniem jest zostać piosenkarką i behawiorystką zwierzęcą.

 

003 - Natalia Łygan
Jestem uczennicą piątej klasy szkoły podstawowej. Bardzo lubię śpiewać i występować na scenie. Uczęszczam na lekcje tańca oraz gry na keyboardzie do Iłżeckiego Domu Kultury.

 

004 - Katarzyna Chałdaś
Chodzę do V klasy PSP oraz do III klasy Szkoły Muzycznej I stopnia w Kozienicach w klasie wiolonczeli. Od dwóch lat uczę się wokalu w szkole, a także3 od roku w "ognisku artystycznym" oraz od roku chodzę na taniec w Domu Kultury. Biorę udział w różnych wokalnych konkursach gdyż pragnę zdobywać nowe doświadczenia. Nie wyobrażam sobie życia bez śpiewania.

  

006 - Amelia Kiełbasa
Mam 13 lat i chodzę do 7 klasy szkoły podstawowej. Śpiewam od około 4 lat. Aktualnie od 2 lat swą pasję rozwijam w Radomskiej Szkole Rocka. Jestem też harcerką.


007 - Kasia Głogowska
Jestem uczennicą 2 klasy gimnazjum. Uwielbiam tańczyć i śpiewać, a także lubię się uczyć.

 

008 - Magdalena Kapciak

Mówią na mnie Meg. Interesuje się muzyką, aktorstwem, a przede wszystkim śpiewem. Na co dzień jestem wesołą dziewczyną, pełną życia i szalonych pomysłów. Od małego kochałam śpiewać, tak zostało mi do dziś. Moje motto życiowe to "miej prawdę w swoim sercu i staraj się znaleźć drogę do spełnienia swoich marzeń.

  

011 - Oliwia Puszka
Kocham jazdę konną i kocham śpiewać.

 

012 - Przemysław Krzemiński
Rap jest moją pasją. Jest ze mną zawsze. Chcę wystąpić ponieważ wiąże z tą pasją przyszłość. Mam teledyski. Będę grał koncert w Radomiu,

 

013 - Krystian Sankowski
Przyszedłem tutaj po, to by przekazać coś przez piosenkę pewnej dziewczynie, kilka szczerych słów od serca.

 

014 - Kinga Kazimierczak
Mam 16 lat. Interesuję się śpiewem. Moimi innymi hobby jest taniec, pisanie wierszy.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

 

015 - Szymon Kudelski
Chodzę do IV klasy PSP 33 w Radomiu. Od 4 lat uczęszczam do Społecznego Ogniska Muzycznego w Radomiu. Lubię słuchać muzyki, grać w piłkę, spotykać się z kolegami, lubię gry komputerowe.

 

016 - Karina Czarnota
12 lat. Śpiew.

 

017 - Wiktoria Gutkowska
Jestem Wiktoria, interesuje się sportem, śpiewaniem i rysowaniem. Jestem raczej miłą, otwartą osobą. Szybko nawiązuje nowe znajomości. Dotychczas mam już za sobą kilka występów. Uwielbiam być na scenie.

 

018 - Emilia Drabik
Jestem ciekawa świata, gram na gitarze, lubię słuchać muzyki, śpiewać, recytować i grać w różnych przedstawieniach.

  

021 - Oliwier Sadkowski
Oliwier już od 2 roku życia przejawiał cechy genialnego umysłu. Wyróżniał się na tle innych dzieci wiedzą i zdolnościami zapamiętywania. W wieku 4 lat nauczył się czytać i od tej pory atlasy, książki i gazety są mu nierozłączne. Interesuje się geografią, samochodami oraz matematyką.

 

022 - Zuzanna Gonciara
Śpiewanie to moja pasja. Muzyka stanowi bardzo ważną rolę w moim życiu. Śpiewam od I klasy szkoły podstawowej na wszystkich możliwych wydarzeniach szkolnych. Oprócz tego kocham zwierzęta.

 

023 - Agata Towarek
Śpiewam w zespole "Guzowianki" oraz w chórze akademickim.

 

024 - Lena Bukowska
Uwielbiam śpiewać i tańczyć. Lubię spędzać czas z przyjaciółmi. Jestem dzielna.

 

025 - Błażej Nowak
Nazywam się Błażej Nowak, mam 14 lat. Moją pasją jest taniec hip-hop. Tańczę od 9 lat.

 

 

027 - Klaudia Przygodzka
Absolwentka liceum, tegoroczna maturzystka. Można mnie posłuchać na różnych imprezach organizowanych na terenie gminy Chlewiska i nie tylko. Interesuję się muzyką i śpiewem.

  

029 - Katarzyna Niedzielska
Nazywam się Kasia Niedzielska mam 15 lat i śpiewam od 4 lat. Należałam do MKT Bra-de-li.

 

030 - Wiktoria Perzyńska

Wiktoria jest uczennicą 4 klasy radomskiej ogólnokształcącej szkoły muzycznej. Gra na skrzypcach (jest laureatką kilku ogólnopolskich konkursów), a śpiewa nie mniej niż mówi - czyli prawie w każdej wolnej chwili, choć na razie wyłącznie amatorsko. Pytana o plany na przyszłość odpowiada, że chce się zajmować się muzyką i może być np. kompozytorem.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+


031 – Mini- Guzowianki (Amelia Suligowska, Filip Zieliński, Gabriel Fijałkowski)
Amelia - śpiewa i gra na akordeonie. Filip - gra na akordeonie i śpiewa. Gabriel - gra na instrumentach perkusyjnych i wiolonczeli.


032 - Gabriela Krajewska
Mam 7 lat. Uwielbiam śpiewać. W wolnych chwilach jeżdżę konno.


033 - Paulina Chełmińska
Kocham śpiewać jest to moja pasja. Uprawiam także gimnastykę sportową oraz tańczę w cheerleaderkach.


037 - Klaudia Warda
Jestem 12-letnią dziewczynką, która uwielbia muzykę. Tańczę w formacji CMG. Nie wyobrażam sobie również życia bez śpiewu, który jest moją największą pasją.


038 - Oliwia Olczak
Kocham śpiewać, pozytywnie nastawiona do życia i ludzi.


040 - Zuzia Wrześniak
Jestem Zuzia, mam 12 lat. Oprócz śpiewania gram też na gitarze, ale to już bardziej dla fejmu. Mama nie pozwala mi bić starszego brata, więc gram w piłkę nożną żeby móc kopać piłkę. Uwielbiam gołąbki bez kapusty, owocową herbatę, lody waniliowe i jak moja Mama się uśmiecha.041 - Ola Niedzielska
Hej jestem Ola, mam 17 lat (no dobra 1 czerwca już 18) i chodzę do liceum na profilu mat-fiz-inf. Lubię matematykę, oraz śpiewać i tańczyć (ale to w domu jak nikt mnie nie widzi. Czy nie słyszy to już inna kwestia... Od roku uczęszczam do Radomskiej Szkoły Rocka. Lubię perkusistów i mam wiecznego pecha do chłopaków.


042 - Oliwia Derleta
Mam na imię Oliwia i mam prawie 14 lat. Uczę się wokalu w Radomskiej Szkole Rocka by móc to później wykorzystać na meczach siatkówki które uwielbiam. W międzyczasie lubię potańczyć, ale sąsiedzi zdecydowanie wolą jak podśpiewuję czasem w domu047 - Bartek Rotuski
W tym roku ukończyłem szkolę (Zespół szkół ponadgimnazjalnych w Bialobrzegach) w maju- matura. Pracowałem w McDonald'zie przez rok, może mniej... wbrew pozorom, nie mogłem podjadać. Śpiewam, tańczę, dziewczyny mnie kochają


048 - Pola Gajos
Mama mówi,że śpiewam odkąd się urodziłam. Nawet mój płacz brzmiał jak melodia. Profesjonalnie zajmuję się tym od stycznia, gdzie pod okiem i uchem nauczyciela szkolę swój wokal. Jednak mimo wszystko, najbardziej na świecie kocham KONIE. Uwielbiam, gdy wiatr rozwiewa moją ciągle wchodzącą w oczy grzywkę. Wtedy czuję się naprawdę wolna.  


049 - Patrycja Kozyr
Mam 17 lat, chodzę do liceum Traugutta. Moją pasją jest muzyka. Od 4 lat uczę się śpiewu i od roku gry na gitarze w Radomskiej Szkole Rocka. Poza muzyka kocham zwierzęta, z który między innymi chciałabym wiązać moja przyszłość (ale to się okaże)

 

050 - Aleksandra Skora
Cześć, nazywam się Ola i mam 14 lat. Moją największą pasją jest muzyka, a szczególnie śpiew oraz gra na pianinie. Swoją pierwszą piosenkę zaśpiewałam gdy miałam 3 latka, a później przez 6 lat uczęszczałam do szkoły muzycznej. Najbardziej w mojej pasji uwielbiam to, że towarzyszy mi przez całe moje życie i nigdy mi się nie nudzi.


051 - Jakub Chamela
Już od pięciu lat rozwijam swoją pasję kuglarską w dziedzinach: iluzji, żonglerki, tańca z ogniem oraz żonglerki kontaktowej. Warto podkreślić, że jestem samoukiem. Od półtora roku występuję na różnych imprezach, prezentując widzom moje umiejętności. W tym roku po raz drugi wystąpię na Festiwalu Artystów Ulicznych i Precyzji w Radomiu.


052 - Weronika Trzmiel
Mam na imię Weronika. Moją pasją jest taniec, który rozwijam pod okiem najlepszych polskich i zagranicznych tancerzy. Trenuje m.in. style takie jaki Hip-Hop, House, Wacking i Popping.

 

053 - Szymon Zięba

Jestem komiksowym nerdem i metalowcem.

Aktualne wyniki głosowania znajdują się poniżej

http://www.cozadzien.pl/co-za-talent/co-za-talent-glosowanie-na-dzika-karte/47597

Mecenasem konkursu jest firma Enea Wytwarzanie Sp. z o.o.

Na laureatów szóstej edycji "Co Za Talent!" czekają atrakcyjne nagrody o łącznej puli ponad 5 tyś. zł. Więcej na ten temat poniżej.

http://www.cozadzien.pl/co-za-talent/co-za-talent-czekaja-wartosciowe-nagrody/47264

zajawka

JS

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Anonim
lub
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

#WieszPierwszy

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Ostatnio komentowane

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Polecamy