Co Za Talent! W środę wielki finał

Co Za Talent! W środę wielki finał
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Poszukiwanie nieoszlifowanych diamentów rozpoczęli już w maju. Przez trzy dni czekaliśmy na Was w radomskim klubie Explosion, gdzie odbywały się castingi. Więcej na ich temat pisaliśmy TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ. Na castingach wybieraliśmy najlepszych, których zaprosiliśmy do półfinału. A w nim jury, po burzliwych obradach, wyłoniło finałową trzynastkę. Jak doszło do tego wyboru możecie zobaczyć w materiale wideo.


Pozostali śmiałkowie naszej zabawy rywalizowali o „dziką kartę” w głosowaniu SMS. W ten sposób wyłoniliśmy dwie ostatnie finalistki, które rzutem na taśmę dołączyły do obsady finałowej 5. edycji Co Za Talent!

Przed nami już ostatecznie rozstrzygnięcia. Kto okaże się najlepszy? Kto zachwyci jurorów? A kto skradnie serca publiczności? Odpowiedzi na te pytania poznamy już w środę, 14 czerwca w godzinach wieczornych. Gala finałowa rozpocznie się o godz. 18 w sali koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu. Wstęp na koncert będzie bezpłatny, więc serdecznie zapraszamy. Przybywajcie i dopingujcie swoich faworytów. A kto wystąpi w finale możecie zobaczyć TUTAJ i TUTAJ.

W oczekiwaniu na jutrzejszy finał przypomnijmy, jak to wyglądało rok temu!  Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy