Co Za Talent! - pierwszy casting za nami!

Co Za Talent! - pierwszy casting za nami!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJTak jak co roku na pierwszy casting przychodzą najodważniejsze osoby i przecierają szlak tym, którzy jeszcze mogą się wahać. Podobnie było i tym razem. W atelier klubu przy Wernera zaroiło się od młodych wokalistów, tancerzy i... grupy ewolucjonistów na hulajnogach! A my rozdaliśmy pierwsze bilety do półfinału.

Casting Co Za Talent!

Występ wszystkich uczestników oceniało jury w składzie: Katarzyna Bochyńska-Wojdył – sopranistka, specjalistka od emisji głosu, nauczycielka wokalu w Radomskiej Szkole Rocka; Karolina Szałowska – tancerka, choreografka, instruktorka tańca, wielokrotna finalistka mistrzostw Polski, Aneta Pawłowska-Krać – szefowa newsroomu Radomskiej Grupy Mediowej. Gościnnie w składzie jury pojawiła się także Angelika Kaluga – finalistka 4. edycji Co Za Talent!.
Przed nami jeszcze dwa castingi: w poniedziałek 29 maja od 10 do 16 i środę 31 maja w tych samych godzinach, obydwa w radomskim klubie Explosion. Z doświadczenia wiemy, że najwięcej chętnych zgłasza się w ostatnim terminie przesłuchania. Dlatego chętnych zapraszamy na casting już w przyszłym tygodniu. Dodatkowo mamy ważną informację dla zespołów! Wszystkie chętne grupy muzyczne, które chcą wziąć udział w castingu zapraszamy 29 maja!

Pamiętajcie walczycie o występ w finale i wspaniałe nagrody o których poinformujemy wkrótce!

Szczegóły naszej zabawy, regulamin i podstawowe wytyczne znajdziecie TUTAJ.

A już wkrótce na portalu CoZaDzien.pl zaprezentujemy Wam filmy z występów pierwszych uczestników 5. edycji Co Za Talent!Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy