Co Za Talent! Magiczna gala przed nami

Co Za Talent! Magiczna gala przed nami
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Ten wieczór będzie zaczarowany! Wszystko za sprawą nie tylko utalentowanych radomian, których poszukiwania rozpoczęliśmy w maju, ale też pokaz zwycięzcy Co Za Talent! 2016 Cezarego Gołębiowskiego znanego pod pseudonimem Czarek Czaruje.


W jury zasiądzie mentor Czarka, czyli Adrian Pruski znany jako Just Edi Show – finalista „Mam Talent!”. Panowie połączyli siły i stworzyli własny kanał na YouTube „Rozczarowani”, na którym oczarowują swoimi sztuczkami.


Ponadto w składzie jury „Co Za Talent!” zasiądą: Maciej Dobrowolski - dyrektor generalny Radomskiej Grupy Mediowej, Katarzyna Bochyńska-Wojdył - sopranistka i nauczycielka śpiewu, Szymon Wydra – wokalista i lider zespołu Carpe Diem i Roman Pawelec tancerz i właściciel Centrum Tańca M&R Pawelec.

Przez trzy dni czekaliśmy na Was w radomskim klubie Explosion, gdzie odbywały się castingi. Więcej na ich temat pisaliśmy TUTAJ, TUTAJTUTAJ.

Przed nami już ostatecznie rozstrzygnięcia. Kto okaże się najlepszy? Kto zachwyci jurorów? A kto skradnie serca publiczności? Odpowiedzi na te pytania poznamy już w środę, 14 czerwca w godzinach wieczornych. Gala finałowa rozpocznie się o godz. 18 w sali koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu. Wstęp na koncert będzie bezpłatny, więc serdecznie zapraszamy. Przybywajcie i dopingujcie swoich faworytów. A kto wystąpi w finale możecie zobaczyć TUTAJTUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy