Rekordowa Co Za Jazda!

Rekordowa Co Za Jazda!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Fascynaci rowerowych przebieżek spotkali się na parkingu przed sklepem sieci Aldik na ul. 11 listopada 30. Pogoda nie zaskoczyła i ok. 300 osób o godzinie 10.30 wyruszyło w prawie 30 kilometrową podróż nad pionkowski akwen. Trasę, jak zwykle, ułożył Paweł Szerszeń, autor bloga „Rowerem za grosze”. - Układając trasę zwracam uwagę na to, żeby to była droga dobra dla każdego, zróżnicowana, trochę asfaltem, trochę szutrem. Oczywiście ważne też są walory widokowe a także staram się nie pomijać ciekawostek związanych z historią okolic Radomia - wyjaśnił bloger.

Kolorowy peleton po urokliwej przejażdżce, w trakcie której był jeden odpoczynek – nad zalewem w Siczkach - dojechał do mety usytuowanej nad pionkowskim Stawem. Na miejscu odbył się tradycyjny piknik, na którym nie zabrakło ogniska z kiełbaskami oraz konkursów z nagrodami. Poniżej możecie obejrzeć galerię zdjęć z wyprawy do Pionek.


Co Za Jazda do Pionek cz.1


Co Za Jazda! do Pionek cz.2


Na kolejną wycieczkę z cyklu Co Za Jazda!, 11 czerwca, jedziemy do Szydłowca! Żeby zgłosić się do wyprawy wystarczy wysłać SMS o treści: jazda.szydłowiec.imienazwisko na nr 7248. Koszt SMS-a to 2,46 zł brutto. Otrzymacie SMS zwrotny. Należy go zachować i okazać podczas rejestracji na starcie. Koniecznie więc zabierzcie na Co Za Jazda! telefon komórkowy! Cały dochód ze zgłoszeniowych sms-ów przeznaczamy na akcję charytatywną - wsparcie chorego dziecka. WARTO BYĆ AKTYWNYM, WARTO POMAGAĆ! 

Partnerzy:

Klub Turystyki Rowerowej ORKAN

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu

Komenda Wojewódzka Policji

Sieć Supermarketów ALDIK

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Czapla

Piekarnia Rustykalna

FIGHTSPORTS

Decathlon

Top Bike
Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy