Co Za Jazda! wyruszy po raz piąty

Co Za Jazda! wyruszy po raz piąty
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Spotykamy się o godzinie 10 na parkingu Decathlon Radom przy ul. Grzecznarowskiego. Trasę ułoży dla nas Paweł Szerszeń - autor bloga "Rowerem za grosze", wspierany przez organizatora czyli Stowarzyszenie CoZaJazda i cały sztab Radomskiej Grupy Mediowej oraz Klub Turystki Rowerowej PTTK "Orkan" Radom.

Wspólnie jechaliśmy już do:

Pierwsza Co Za Jazda! Jagodno - więcej TUTAJ

Co Za Jazda!


Druga CO Za Jazda! Pionki - więcej TUTAJ

Co Za Jazda do Pionek cz.1


Co Za Jazda! do Pionek cz.2
Trzecia Co Za Jazda! Szydłowiec - więcej TUTAJ 

Co Za Jazda! Szydłowiec cz.1


Co Za Jazda! Szydłowiec cz.2


Czwarta Co Za Jazda! Bieniędzice - więcej TUTAJ

Co Za Jazda! Bieniędzice cz.I

Co Za Jazda! Bieniędzice cz.IIObowiązuje rejestracja uczestników. W celu zgłoszenia trzeba wysłać SMS o treści: jazda.ilza.imienazwisko na nr 7248. Koszt SMS-a to 2,46 zł brutto. Otrzymacie SMS zwrotny. Należy go zachować i okazać podczas rejestracji na starcie. Koniecznie więc zabierzcie na Co Za Jazda! telefon komórkowy!

Wysłanie jednego SMS-a uprawnia do skorzystania przez jedną osobę z wyprawy rowerowej, poczęstunku i udziału w konkursach z nagrodami. Można jednak z tego samego numeru telefonu zarejestrować na Co Za Jazda! np. kilku członków rodziny czy przyjaciół. Cały dochód z sms-ów przeznaczamy na akcję charytatywną - wsparcie chorego dziecka.

O wszelkich szczegółach wydarzenia Co Za Jazda! Iłża będziemy informować na bieżąco na portalu.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy