Co Za Jazda! pojedzie do Iłży

Co Za Jazda! pojedzie do Iłży
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.Ci, którzy zdecydują się wyruszyć z nami do Iłży, będą mieli okazję pojechać malowniczą trasą wiodącą pomiędzy polami wśród sielskich krajobrazów. Iłża to niewielkie malownicze miasteczko w południowej części województwa mazowieckiego, leżące na północnym krańcu Wyżyny Kieleckiej. Położona jest pomiędzy Ostrowcem Świętokrzyskim i Radomiem, nad rzeką Iłżanką. Czeka tam na nas moc atrakcji. Tym razem ognisko odbędzie się na zamku biskupów iłżeckich, a chętni będą mogli spróbować swoich sił w kajaku. Wśród atrakcji miasta oprócz ruin zamku można zobaczyć zabytkowy piec garncarski, kościół farny czy dom Sunderlanda obok którego znajduje się malinowy chruśniak znany z poezji Bolesława Leśmiana.

W ubiegłym roku było tak:

"Co Za Jazda!" do Iłży

Spotykamy się o godz. 10 na parkingu Decathlon Radom przy ul. Grzecznarowskiego. Trasę wyznaczy Paweł Szerszeń - autor bloga "Rowerem za grosze", wspierany przez organizatora czyli Stowarzyszenie CoZaJazda i cały sztab Radomskiej Grupy Mediowej oraz Klub Turystki Rowerowej PTTK "Orkan" Radom.

Obowiązuje rejestracja uczestników. Żeby się zgłosić trzeba wysłać SMS o treści: jazda.ilza.imienazwisko na nr 7248. Koszt SMS-a to 2,46 zł brutto. Otrzymacie SMS zwrotny. Należy go zachować i okazać podczas rejestracji na starcie. Koniecznie więc zabierzcie na Co Za Jazda! telefon komórkowy!

Wysłanie jednego SMS-a uprawnia do skorzystania przez jedną osobę z wyprawy rowerowej, poczęstunku i udziału w konkursach z nagrodami. Można jednak z tego samego numeru telefonu zarejestrować na Co Za Jazda! np. kilku członków rodziny czy przyjaciół. Cały dochód z sms-ów przeznaczamy na akcję charytatywną - wsparcie chorego dziecka.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy