Redakcja

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Dyrektor Generalny Radomskiej Grupy Mediowej:

Maciej Dobrowolski (mdobrowolski@radiorekord.pl)

 

Szef Newsroomu Radomskiej Grupy Mediowej:

Krzysztof Domagała (k.domagala@cozadzien.pl)

 

Zespół redakcyjny:

Roksana Chalabry (r.chalabry@cozadzien.pl)

Adam Hildebrandt (a.hildebrandt@cozadzien.pl)

Milena Majewska (m.majewska@cozadzien.pl)

Marta Nowakowska (m.nowakowska@cozadzien.pl)

Szymon Janczyk (s.janczyk@cozadzien.pl)

Adam Gogacz (a.gogacz@cozadzien.pl)

Wojciech Wójcikowski (wwojcikowski@radiorekord.pl)

Daniel Hawrylenia (dhawrylenia@radiorekord.pl)

Iwona Kaczmarska (iwona@7dni.radom.pl)

 

Dział fotograficzny:

Szymon Wykrota (s.wykrota@cozadzien.pl)

Emil Ekert (e.ekert@cozadzien.pl)

Jarosław Kwiatkowski (j.kwiatkowski@cozadzien.pl)

 

Dział graficzny

Kamil Stachowicz (grafik@cozadzien.pl)

 

Konkursy:

Marzena Siekańska (msiekanska@cozadzien.pl)

 

Marketing i patronaty medialne:

Anna Malinowska (amalinowska@radiorekord.pl)

Dominik Piekarski (dpiekarski@radiorekord.pl)

 

Dział techniczny:

Michał Kaczmarczyk (m.kaczmarczyk@cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Anonim

Polecamy