Tomasz Dziubiński odchodzi z Broni!

Tomasz Dziubiński odchodzi z Broni!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

- Po analizie gry i wyników drużyny doszliśmy wspólnie z trenerem Dziubińskim do wniosku, że zespół potrzebuje zmiany - powiedział Artur Piechowicz, prezes klubu z Plant.

Szkoleniowiec prowadził zespół seniorów od 2 maja 2013 roku, kiedy to przejął tę funkcję po Konradzie Główce. Za jego kadencji Broniarze wygrali 46 razy, zremisowali 26 i przegrali 22 spotkania.

Nie jest to całkowite rozstanie z klubem z N9. Tomasz Dziubiński pozostaje trenerem młodzieżowej drużyny rocznika 2003, z którą zajmuje wysokie, 2 miejsce w lidze. Jak sam przyznaje, nie zrezygnuje z posady trenera młodzików, chyba że na horyzoncie pojawi się oferta pracy w klubie 3 lub 4-ligowym.

Nazwisko nowego szkoleniowca Broni Radom poznamy prawdopodobnie już jutro, rozmowy w tej kwestii cały czas trwają. Ktokolwiek to będzie, czasu na przygotowanie zespołu do kolejnego ligowego pojedynku nie jest dużo, bowiem Broń w najbliższą sobotę zmierzy się na własnym stadionie z Pelikanem Łowicz.KK / bronradom.pl / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy