Szeregi Broni Radom opuszcza kolejny defensor

Szeregi Broni Radom opuszcza kolejny defensor
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Trener Dariusz Różański zrezygnował z usług Cezarego Zielińskiego - czytamy na oficjalnej stronie klubu Broni Radom. Rosły obrońca jesienią zagrał w barwach zespołu z Plant zaledwie cztery spotkania w pełnym wymiarze czasowym.

W sumie Cezary Zieliński spędził na boiskach IV ligi oraz regionalnych rozgrywek Mirax Pucharu Polski 477 minut. - Formalnie Cezary Zieliński nie jest wolnym zawodnikiem. Zawodnik ma ważną umowę z Bronią, ale może szukać innego klubu i może trenować w innym zespole. - informuje klub Broni Radom.

Odejście Cezarego Zielińskiego jest trzecim ruchem kadrowym w szeregach lidera IV ligi. Wcześniej z zespołem Dariusza Rożańskiego pożegnali się Bartek Krukowski oraz Jakub Kumoch. 

Dodajmy tylko, że piłkarze Broni Radom zakończyli pierwszy tydzień przygotowań do rundy wiosennej w IV lidze. Broniarze w poniedziałek (9 stycznia) na sztucznym boisku przy ul. Narutowicza 9 zainaugurowali treningi w 2017 roku. 

Na pierwszych zajęciach pojawili się Tomasz  Zagórski, Patryk Czarnota - obaj Szydłowianka Szydłowiec, Michał Trojanowski - wychowanek Broni powracający z Iłżanki Kazanów oraz Oskar Abramczyk piłkarz z Orła Wierzbica. Kolejni gracze mają pojawiać się sukcesywnie, jeśli tylko otrzymają zgodę swojego klubu na trenowanie z Bronią. 

Nie wiadomo jak potoczy się przyszłość Sebastiana Przytuły, młodego golkipera Broni. Wiąże on przyszłość z Lublinem i przez tydzień testować się będzie w tamtejszej Lubliniance. Cieszy na pewno fakt, że po kontuzji do zdrowia wraca Arek Oziewicz i razem z zespołem rozpoczął zajęcia. Z klubem Broni Radom wciąż nie trenuje Albert Pietralski, który do treningów ma wrócić za kilka tygodni.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/26k_565267.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96