Remis Broni z Pogonią

Remis Broni z Pogonią
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Sprawiedliwy bezbramkowy remis po meczu pełnym walki padł w Grodzisku Mazowieckim w spotkaniu miejscowej Pogoni z radomską Bronią. W przenikliwym zimnie sytuacji podbramkowych było bardzo mało, ale kibice nie powinni narzekać na poziom meczu. Naprzeciw siebie stanęli dwaj równorzędni rywale.

Sytuacji "pachnących" golem było w tym meczu bardzo mało. Gra toczyła się przede wszystkim w środku boiska, a chyba w przekonaniu obu trenerów właśnie opanowanie środka miało być kluczem do zwycięstwa w tym meczu. Obie drużyny grały czujnie w obronie, starając się o to, by nie stracić gola. Radomskiej defensywie udało się to zadanie, a 18-letni Przemysław Wicik skutecznie stopował najlepszego strzelca Pogoni, starszego od siebie o 19 lat Tomasza Feliksiaka. 

Najlepszą okazję do zdobycia gola Broń miała w 16 minucie, gdy Dominik Leśniewski podał na szósty metr, ale Kuba Chrzanowski minimalnie przestrzelił. Z drugiej strony - Pogoń mogła zdobyć gola po kuriozalnym wolnym pośrednim za podanie do zawodnika Broni do swojego bramkarza. Piłkarze gospodarzy nie potrafili jednak wykorzystać wolnego egzekwowanego w polu karnym. To nie była jedyna pomyłka trójki sędziowskiej - wiele uwag mieli do pracy sędziów obaj trenerzy, a przede wszystkim chyba Mariusz Marczak, który był co chwilę poniewierany przy braku reakcji arbitra. Broń zremisowała na wyjeździe z solidną drużyną.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Broń Radom 0:0
Broń:
McMullen - Rdzanek (Nogaj 77'), Gorczyca, Wicik, Budzinski, Noheem, Sałek, Modzelewski, Leśniewski, Chrzanowski (Ślifirczyk 57'), Marczak

źródło: bronradom.pl / fot. archiwum

.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy