Remis Broni w Ostrowcu

Remis Broni w Ostrowcu
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Pojedynek w Ostrowcu Świętokrzyskim był czwartym już sprawdzianem Broni Radom, która przygotowuje się do rundy jesiennej III ligi grupy łódzko-mazowieckiej.

Środowy mecz nie stał na najwyższym poziomie. Wiązało się to z trudnymi warunkami atmosferycznymi, z którymi zmagać musieli się piłkarze obu zespołów. Spotkanie to było okazją do zaprezentowania się nowych piłkarzy, którzy starają się o angaż w Broni Radom.

Z dobrej strony pokazał się Paweł Kowalczyk, który ostatnio grał w Oskarze Przysucha. Natomiast nie zachwycił Włodzimierz Kabaniuk. Ukrainiec będzie w dalszym ciągu obserwowany przez Tomasza Dziubińskiego. W meczu z KSZO pokazał się również Karol Budzikur. O tym czy były piłkarz wróci do Broni zadecydują najbliższe dni.

W najbliższą sobotę Broń Radom na własnym stadionie zmierzy się z KS Piaseczno. Początek spotkania zaplanowany został na godzinę 15.00

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Broń Radom 1:1

Bramka: Sałek 33'

Broń: Matracki - Jakubczyk, Sala, Skórnicki, Dobosz, Dziubek, Sałek, Wicik, Nowosielski, Kowalczyk, Kabaniuk oraz Budzikur, Leśniewski, Krukowski, Ankurowski, Kowalski, Więcek, Gregorek  

KD / bronradom.pl / fot. SW

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy