Radomiak II Radom - Broń Radom 0:2 [zapis relacji LIVE]

Radomiak II Radom - Broń Radom 0:2
Bramki: Wiciki 45', Więcek 47'

90' Koniec spotkania. Broń wygrała z Radomiakiem II Radom 2:0.
90' Rożny dla Broni. Adamczyk ratuje Radomiaka po raz kolejny.,
90' Schodzi Czarnecki wchodzi Dobosz.
89' Karol Kucharski przejął piłkę na swojej połowie minął dwóch rywali i uderzył z 40 metrów tuż obok bramki.
87' Adamczyk interweniuje na przedpolu.
84' Zmiana w Broni wchodzi Jakub Góźdź, schodzi Dawid Sala.
83' Rożny dla Radomiaka. Kula broni.
81' Bpogacz na spalonym.
76' Putin uderzył z 5 metra, ale instynktowna interwencja Adamczyka uratowała Radomiaka.
74' Rożny dla Broni.
72' Wchodzi Dominik Leśniewski, schodzi Arkadiusz Oziewicz.
70' Filip Lech zmienia Kamil Gilewski.
67' Rożny dla Radomiaka.
*Kibice Radomiaka wyszli..do parku
63' Zmiana w Broni. Wchodzi Wiktor Putin schodzi Przemek Nogaj.
58' Awantura w polu karnym Broni. dla Michała Kuli.
56' Broń w ataku Radomiak się broni.
51' Oprawa Radomiaka.
47'  Gol dla Broni. Zdobywcą bramki Emil Więcek. Strzał zawodnika Broni odbił się od jednego z piłkarzy Radomiaka. Adamczyk zmieniony i Broń prowadzi 2:0.
46' Strzał Winsztala z dystansu. Obok bramki.
46' Zaczynamy drugą połowę.
45' Zmiany w Radomiaku schodzą Jabłoński i Sokół wchodzą Ciupak i Bogacz.

45' Koniec I połowy.
45'  Gol dla Broni. Przemek Wicik bezpośrednio z rzutu wolnego. Broń prowadzi z Radomiakiem 1:0.
44' Broń na spalonym.
40' Stanisławski jak czołg. Minął dwóch zawodników i strzelił. Bramkarz odprowadził piłkę tylko wzrokiem.
39'  i dla Kacpra Kępki. Radomiak gra w osłabieniu.
37' Rożny dla Broni.
34' Zablokowana akcja "Zielonych"
32' Czarnecki obok bramki Radomiaka.
29' Dobre uderzenie z dystansu Adriana Gapczyńskiego.
27' Groźniejsza akcja Radomiaka. Broń wybija.
21' Rożny dla Broni.
17' Akcja Broni. W polu karnym przejmował Nogaj, a po chwili swojej szansy szukał Więcek. Rożny dla Broni.
13' dla Kacpra Kępki za brutalny faul na Oziewiczu.
12' dla Dawida Jabłońskiego.
11' Na razie na boisku wieje nudą, ale na trybunach kibice Radomiaka imponują kreatywnością przy obrażaniu rywali.
5' Kontuzja Czarneckiego po mocnym kontakcie ze Stanisławskim.
4' Broń na spalonym.
3' Adamczyk wybija po rzucie rożnym.
2' Pierwszy strzał Radomiaka, ale daleko od bramki Broni.
1' Radomiak zaczyna. Przed nami 90 minut walki o awans do III rundy Mirax Pucharu Polski.

19.58 Piłkarze wyszli za murawę. Za chwilę początek spotkania.

19.50 Zapraszamy na relację LIVE z meczu Radomiak II Radom - Broń Radom.

Radomiak II Radom: Filip Adamczyk - Rafał Stróżka, Patryk Winsztal, Szymon Stanisławski, Kamil Gilewski, Kacper Kępka, Karol Kucharski, Adrian Gapczyński, Dominik Sokół, Dawid Jabłoński, Marcel Grot

Broń Radom: Michał Kula - Norbert Korcz, Marcin Grunt, Wojciech Kupiec, Przemysław Wicik, Przemysław Nogaj, Dawid Sala, Arkadiusz Oziewicz, Emil Więcek, Piotr Nowosielski, Kamil Czarnecki