Przed meczem z Pilicą Broń z nikłymi szansami na baraże

Przed meczem z Pilicą Broń z nikłymi szansami na baraże
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Piłkarze Broni Radom meczem z Pilicą Białobrzegi (niedziela, 8 czerwca) zakończą rozgrywki grupy łódzko-mazowieckiej III ligi.

Szanse podopiecznych trenera Tomasza Dziubińskiego na grę w barażach o awans do II ligi są minimalne. Aby Broń zajęła pierwsze miejsce w grupie muszą zostać spełnione dwa warunki. Po pierwsze ekipa z Plant musi pokonać swojego niedzielnego rywala, a po drugie, swoje spotkanie przegrać musi liderujący Ursus Warszawa, który rywalizować będzie na wyjeździe z Zawiszą Rzgów. Każdy inny scenariusz daje zwycięstwo w grupie ekipie ze stolicy.

Biorąc pod uwagę formę jaką prezentuje ostatnio Ursus i miejsce w tabeli Zawiszy (szesnaste, degradujące klub ze Rzgowa do IV ligi), szanse na baraże dla Broni są wręcz iluzoryczne.

Wiele wskazuje więc na to, że pojedynek z Pilicą będzie dla radomian ostatnim w tym sezonie. Ekipa z Białobrzegów spisuje się ostatnio całkiem dobrze, zapewniła sobie utrzymanie i zagra bez zbędnej presji i może pokusić się o niespodziankę. W pierwszej rundzie radomianie wygrali u siebie z Pilicą 1:0.

Początek meczu Pilica Białobrzegi - Broń Radom, tak jak wszystkich innych spotkań w tej kolejce, w niedzielę 8 czerwca o godz. 17.

Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl) / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy