Peresada asystentem Dziubińskiego

Peresada asystentem Dziubińskiego
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Mirosław Peresada został asystentem Tomasza Dziubińskiego w trzecioligowej Broni Radom. Dotychczasowy szkoleniowiec ekipy z Plant, Konrad Główka na razie nie poprowadzi żadnego zespołu.

Peresada jest osobą znaną w klubie i nikomu z kibiców Broni nie trzeba go specjalnie przedstawiać. Przed laty był jednym z najlepszych bramkarzy w historii klubu. W sezonie 2005/2006 był pierwszym szkoleniowcem ekipy z Narutowicza. Stery objął w grudniu 2005r. a drużyna na koniec sezonu zajęła wtedy piąte miejsce w grupie mazowieckiej V ligi. - Peresada od lat z powodzeniem szkoli bramkarzy i to nie tylko Broni. Wielu golkiperów z całego regionu przyjeżdża do niego na konsultację. Wierzymy, że duet wybitnych niegdyś piłkarzy Dziubiński/Peresada przekaże młodemu pokoleniu wartościową wiedzę - można przeczytać na oficjalnej stronie klubu bronradom.pl.

Były szkoleniowiec ekipy z Plant, Konrad Główka, który podał się do dymisji na początku maja otrzymał od zarządu klubu ofertę przejęcia jednej z grup młodzieżowych, ale z niej nie skorzystał chcąc choćby chwilowo odpocząć od prowadzenia piłkarskich zespołów.

Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl)

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy