P. Budziński: - Gramy swoje do końca

P. Budziński: - Gramy swoje do końca
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Piotr Budziński, 19-letni obrońca Broni Radom niewątpliwie jest odkryciem obecnego sezonu. Kilka dni temu zdawał egzamin dojrzałości. Przed nim derby Radomia, a potem studia i być może zmiana klubu, bo na brak propozycji nie może narzekać. 

Jak poszła matura?

Piotr Budziński: - Nie narzekam. Jestem zadowolony. Zobaczymy jak będzie dalej.

O jakich studiach myślisz?

O tym na razie nie chcę mówić, bo jeszcze nie wiem, co wydarzy się po sezonie. Czas pokaże gdzie będę grał. Zostało nam do rozegrania kilka spotkań i na tym trzeba się skupić. 

W sobotę Broń przegrała 0:1 z Zawiszą Rzgów. Podniesiecie się na najbliższy mecz z Sokołem Aleksandrów Łódzki, a potem na derby Radomia?

Takie mecze jak ten z Zawiszą po prostu zdarza się każdemu i nie ma co go rozpamiętywać. Zarówno ja jak i koledzy z zespołu, chcemy walczyć dalej i wygrywać. Nie bacząc na to, że awans się oddalił, w każdym spotkaniu gramy o pełną pulę i nie inaczej będzie w pojedynku z Sokołem. W derbach też, ale myślimy póki co o sobotnim wyjeździe do Aleksandrowa Łódzkiego.

Podobno wyjeżdżacie już o 6 rano?

To prawda, ale myślę, że to nie wpłynie w żaden sposób na naszą grę. 

Dziękuję za rozmowę


ss

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/2_sport/2_bron/bron_budzinski.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96