Omega Kleszczów - Broń Radom 1:0

Broń przegrała z Omegą w Kleszczowie 0:1 w ramach rozgrywek III ligi łódzko-mazowieckiej. Podopieczni Artura Kupca zagrali jednak dobre spotkanie. Omega wygrała i wyprzedziła Broń w ligowej tabeli.

Radomianie zagrali stosunkowo niezłe spotkanie, ale i tak przegrali. W wyjściowej jedenastce znalazł się wyczekiwany Noheem oraz Fall. Swoją szansę dostał także Menert.

Początek spotkania zaczął się od ataków gospodarzy. Omega mogła prowadzić już 1:0, ale od starty gola uratował gości - słupek. Po pierwszej połowie piłkarze schodzili do szatni przy stanie 0:0.

Po zmianie stron na boisku nieco się pozmieniało. Omega zaczęła coraz śmielej poczynać sobie na połowie rywali. Kolejne ataki przyniosły w końcu skutek. Zwycięskiego gola strzelił dla Omegi Hubert Górski w 71. minucie gry. Bramka padła po błędzie radomskiej obrony. Paweł Młodziński został pokonany strzałem głową.

Omega Kleszczów - Broń Radom 1:0 (0:0)

Omega: Błażejewski - Słyścio, Słodkiewicz, Madej, Słomian, Kustrak, Czaplarski, Szymczyk, Robaszek, Kowalski, Górski;

Broń: Młodziński - Noheem, Fall, Gorczyca, Kupiec, Złoch, Sałek, Menert, Rdzanek, Kowalczyk, Ciupiński;