Na Narutowicza zagości Mazur Karczew

Na Narutowicza zagości Mazur Karczew
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Piłkarze Broni, będą faworytami sobotniej konfrontacji z Mazurem Karczew fot. S W


Piłkarze z Radomia podobnie jak ich sobotni rywale, nie rozegrali spotkań w ostatni weekend. Powód? Złe warunki atmosferyczne. Broń pojechała do Sieradza, jednak sędziowie zadecydowali, że meczu nie będzie. W podobnej sytuacji byli zawodnicy Mazura Karczew, którzy nie rozegrali meczu z MKS Kutno. Ich boisko nie nadawało się do gry.

W ligowej tabeli Broń wyprzedza zdecydowanie Mazura. Radomianie zajmują 7. miejsce z dorobkiem 19 punktów. Karczew jest 12. i ma punktów 13. Rywale Broni zaliczyli jak dotąd 6 zwycięstw 2 remisy i 4 porażki.

W poprzednim sezonie Broń zremisowała z Karczewem 1:1 w rundzie jesiennej, a bramkę dla radomian zdobył Sałek. Na wiosnę było zdecydowanie lepiej, a piłkarze z Radomia wygrali 2:0 po trafieniach Oziewicza i Dolińskiego. Jak będzie w sobotę? Wszyscy, którzy nie będą mogli przyjść tego dnia na stadion przy ul. Narutowicza - zapraszamy do śledzenia wyniku za pośrednictwem naszej Relacji Live z tego meczu.

Broń Radom - Mazur Karczew - sobota 3. listopada godz. 13.30, stadion przy Narutowicza w Radomiu

Tabela III ligi łódzko-mazowieckiej




MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Legionovia Legionowo123022-1110-0-26-0-04-0-2
2Ursus Warszawa122920-119-2-14-1-05-1-1
3Sokół Aleksandrów Ł.122420-67-3-24-0-23-3-0
4Lechia Tomaszów Mazow.122114-106-3-34-2-12-1-2
5Omega Kleszczów122020-136-2-44-1-12-1-3
6MKS Kutno122015-116-2-45-2-11-0-3
7Broń Radom121921-136-1-54-1-12-0-4
8Pogoń Grodzisk Mazow.121821-235-3-45-2-10-1-3
9Start Otwock121722-205-2-53-0-22-2-3
10WKS Wieluń121419-174-2-62-1-32-1-3
11Włókniarz Zelów121416-214-2-62-1-22-1-4
12Mazur Karczew12138-144-1-72-0-32-1-4
13GKP Targówek121313-204-1-71-1-53-0-2
14Warta Sieradz12914-202-3-71-0-41-3-3
15Orzeł Wierzbica1288-282-2-80-2-32-0-5
16Zawisza Rzgów1247-221-1-100-1-51-0-5

J P

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy