McMullen i Oshikoya podpisali kontrakty z Bronią

McMullen i Oshikoya podpisali kontrakty z Bronią
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Amerykanin Kevin McMullen oraz Nigeryjczyk Ajibola Oshikoya po wczorajszym meczu sparingowym z Granatem Skarżysko-Kamienna podpisali roczne kontrakty z Bronią Radom. 

Obaj byli testowani przez trenera Tomasza Dziubińskiego w kilku sparingach i wypadli na tyle dobrze, że szkoleniowiec postanowił włączyć ich do drużyny na najbliższy sezon. - To była kwestia czasu, ja byłem zdecydowany na tych zawodników już wcześniej - wyjaśnia szkoleniowiec Broni.

Kevin McMullen to 24-letni bramkarz, ostatnio występujący w FC Icon New Yersey. Ajibola Oshikoya jest środkowym pomocnikiem, ma 22 lata. Jego poprzedni klub to czwartoligowa Concordia Piotrków Trybunalski. 

Niewyjaśniona pozostaje kwestia Tunezyjczyka Wajiha Bouchniby, który w meczu z Granatem doznał urazu i opuścił boisko po dwudziestu minutach gry. To jego druga kontuzja mięśnia uda w trakcie kilkunastu dni. - Na razie sprawa jest wstrzymana. Czekamy aż wróci do treningów. Musi przynieść wynik badania USG. Muszę wiedzieć co jest nie tak, czy uraz będzie się powtarzał - mówi Tomasz Dziubiński.

Tymczasem w sobotnie (3 sierpnia) przedpołudnie Broń rozegra ostatni sparing przed sezonem. Rywalem radomian będą Orlęta Radzyń Podlaski. Początek meczu o godz. 11 na stadionie przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu.

Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl)

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Ostatnio komentowane

Polecamy