Lokalne derby przy Narutowicza

Lokalne derby przy Narutowicza
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Derbowe starcia zawsze rządzą się swoimi prawami, to maksyma stara jak świat i zobaczymy, czy w sobotę po raz kolejny znajdzie zastosowanie. Na papierze murowanym kandydatem do zwycięstwa jest Broń Radom, która bez większych problemów powinna poradzić sobie z ligowym beniaminkiem – Drogowcem Jedlińsk, ale boisko widziało już większe niespodzianki.

Po pierwszej serii gier liderem IV ligi jest Broń Radom. Drużyna prowadzona przez Artura Kupca pokonała Wilgę Garwolin aż 7:0. Natomiast Drogowiec na otwarcie przegrał u siebie z Pogonią Grodzisk Mazowiecki 0:2.

Radomianie do tego pojedynku przystąpią w najmocniejszym składzie. Szkoleniowiec ma do dyspozycji całą 20-osobowa kadrę i zapowiada, że może dokonać małych roszad w składzie w porównaniu do meczu z Wilgą. Natomiast Paweł Górak będzie musiał radzić sobie bez Waijha Bouchniby. Tunezyjczyk, który w przeszłości występował w Broni Radom, wyjechał do swojej ojczyzny na ślub brata.

Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę (19 sierpnia) o godz. 17 na Stadionie Miejskim w Radomiu. Wstęp na mecz kosztuje 5 zł, a kobiety i dzieci do lat 12 wchodzą na spotkanie za darmo, ale muszą się stawić do kasy po odbiór biletu zerowego.

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy