Kevin McMullen odchodzi z Broni

Kevin McMullen odchodzi z Broni
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Amerykanin Kevin McMullen meczem z Huraganem Wołomin zakończył swoją przygodę z Bronią Radom. Było to jego ostatnie spotkanie w zespole z Narutowicza. Bramkarz wraca w rodzinne strony.

McMullen dołączył do radomskiego zespołu przed rundą jesienną. 24-latek zbierał dobre recenzja zarówno w czasie przedsezonowych sparingów jak i już podczas meczów ligowych. Zdecydował się jednak wrócić do USA. - Jesteśmy po rozmowie z Kevinem. Wraca definitywnie do Stanów Zjednoczonych. Ma propozycję z tamtejszego drugoligowego klubu - informuje Tomasz Dziubiński, trener Broni Radom.

- Z jednej strony był zadowolony z pobytu w Europie, u nas w Radomiu, ale z drugiej tęsknił za rodziną i dziewczyną. Podjął taką decyzję i musimy to uszanować - wyjaśnia szkoleniowiec.

Na razie nie wiadomo kto zastąpi Amerykanina. - Mamy  swoich młodych zawodników, wychowanków. Jest wypożyczony do czwartoligowego Mazowsza Grójec Piotrek Prasek, który jest cały czas jest obserwowany i zbiera pozytywne opinie - mówi Dziubiński. Nazwisko nowego bramkarza poznamy prawdopodobnie przed rozpoczęciem zimowego okresu przygotowawczego.

Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl)

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy