Jeśli nie teraz, to kiedy? Broń zagra z Orłem

Jeśli nie teraz, to kiedy? Broń zagra z Orłem
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Broń Radom powalczy z Orłem Wierzbica w środowe popołudnie (1 maja) w zaległym meczu 17 kolejki III ligi. To może być kluczowe spotkanie dla zespołu z Plant.Dotychczas w rundzie wiosennej drużynie z Radomia idzie słabo. W czterech spotkaniach Broń zdobyła zaledwie jeden punkt, na wyjeździe z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. U siebie jeszcze nie punktowała.

Obie drużyny w ostatniej kolejce przegrały swoje spotkania. Broń uległa na własnym stadionie słabemu MKS-owi Kutno 0:1, natomiast Orzeł przegrał aż 1:6 w Kleszczowie z tamtejszą Omegą. Lokalny rywal radomian znajduje się aktualnie w strefie spadkowej z dorobkiem 15 oczek i z całą pewnością będzie walczył w środę o komplet punktów, aby wydostać się z zagrożonego czternastego miejsca.

Po przegranej z drużyną z Kutna, Broń spadła na siódmą pozycję w tabeli, a będący na jedenastym miejscu WKS Wieluń ma zaledwie cztery punkty straty do ekipy z Plant. Podopieczni trenera Konrada Główki muszą więc zacząć wreszcie wygrywać, jeżeli chcą uplasować się w górnej połówce tabeli na koniec sezonu. Pojedynek z Orłem może być też kluczowy dla szkoleniowca Broni. W przypadku porażki może już więcej nie poprowadzić radomskiego zespołu w rozgrywkach III ligi. Oba zespoły mają więc o co walczyć i spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie!

Początek meczu Broń Radom - Orzeł Wierzbica w środę 1 maja o godz. 18:00 na stadionie przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu. Zapraszamy na Relację LIVE z tego pojedynku! (aby przejść do relacji należy kliknąć w obrazek poniżej)Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl)

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy