Egipcjanin oficjalnie w barwach Broni Radom!

Egipcjanin oficjalnie w barwach Broni Radom!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ.

Moatasem Aziz ma 21 lat. W Polsce piłkarz pojawił się niespełna dwa lata temu, a jego pierwszym klubem w naszym kraju była Nadnarwianka Pułtusk. Jesienią obecnego sezonu, Egipcjanin grał w Starcie Otwock. W najsłabszej drużynie IV ligi, piłkarz wyróżniał się na tle pozostałych graczy. W obecnym sezonie zdobył dla klubu z Otwocka dwa gole. - W wielu meczach ciężko było mu w pojedynkę walczyć o punkty. Bardzo dobrze zaprezentował się w jesiennym meczu przeciwko naszej drużynie. - podkreśla klub Broni Radom.

W sparingowych meczach Aziz spisywał się dobrze. - Niezła technika, a poza tym bardzo podoba mi się jego umiętność gry tyłem do bramki. To strasznie niewygodny gracz dla przeciwnika - charateryzował Egipcjanina trener Dariusz Różański. 

Moatasem Aziz prywatnie jest studentem Uniwersystetu SWPS w Warszawie. Na boisku może grać w ataku, a także na skrzydle. To sympatyczny młody zawodnik, który w szatni został szybko zaakceptowany przez kolegów.

W ostatniej dekadzie w Broni grali: Kameruńczyk, Nigeryjczyk, Senegalczyk, Ukraińcy, Amerykanin, Tunezyjczyk oraz Japończyk. - Każdy z nich włożył jakąś cegiełkę w sukcesy zespołu. Mamy nadzieję, że to właśnie o Egipcjaninie Azizie będzie mówić się pozytywnie przez wiele następnych lat. - dodaje oficjalna strona Broni Radom.

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy