Dwóch nowych piłkarzy w Broni

Dwóch nowych piłkarzy w Broni
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Obaj zawodnicy od pewnego czasu byli testowani przez radomski zespół i zyskali uznanie w oczach trenera Tomasza Dziubińskiego. Potem przez kolejne dni trwały negocjacje pomiędzy zespołami, aż w końcu zawodnicy mogli złożyć podpisy pod rocznymi kontraktami.

Mateusz Matracki to 21 letni bramkarz. Futbolowego fachu uczył się w Polonii Warszawa, potem grał w Legionovii Legionowo, KS Łomiankach i Zagłębiu Sosnowiec. W Broni o miejsce w składzie będzie rywalizował z doświadczonym Pawłem Młodzińskim.

Bartosz Kaszubowski to 20 letni napastnik. Jest wychowankiem Pogoni Siedlce, w karierze juniorskiej był wypożyczany do wielu klubów. W poprzednim sezonie w pierwszoligowym zespole, ale miał tam problemy z przebiciem się do wyjściowego składu za to bardzo dobrze radził sobie w rezerwach. W Radomiu będzie występował ze statusem młodzieżowca.

To ostatnie transfery Broni Radom przed ligową inauguracją. Jednak w zespole z Narutowicza szukają jeszcze jednego wzmocnienia. Podobno nowy zawodnik na Plantach ma się pojawić lada moment.

KD / bronradom.pl / fot. MS

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy