Dobra gra Broni i zwycięstwo ze Stalą

Wysokie i przekonujące zwycięstwo odnieśli piłkarze Broni Radom w swoim drugim meczu sparingowym. Na boisku ze sztuczną murawą przy ul. Narutowicza pokonali Stal Kraśnik 3:0.

Wygrana mogła być jeszcze bardziej okazała, ale radomianie nie wykorzystali kilku dobrych okazji. Podopieczni trenera Tomasza Dziubińskiego kontrolowali przebieg tego spotkania i nie pozwolili przyjezdnym na zbyt wiele.

Już w trzeciej minucie do siatki rywali trafił Piotr Nowosielski. Sześć minut później na 2:0 podwyższył Paweł Ankurowski. W 80 minucie wynik ustalił Wojciech Gorczyca, który ładnym strzałem głową z szesnastego metra pokonał bramkarza Stali.

Zobacz galerię zdjęć

Szkoleniowiec Broni miał sprawdzić w tym spotkaniu umiejętności napastnika Filipa Drozda, ale ten dzień wcześniej doznał kontuzji stawu skokowego i jest wyłączony z gry na kilka tygodni. Przyszłość innych testowanych zawodników ma wyjaśnić się w najbliższych dniach, ale wiele wskazuje na to, że Piotr Nowosielski, Michał Bojek, Wiktor Lach i Michał Majos będą grać wiosną przy Narutowicza.

Broń Radom - Stal Kraśnik 3:0 (2:0)