Chcą podtrzymać dobrą serię. Broń zagra z Omegą

Chcą podtrzymać dobrą serię. Broń zagra z Omegą
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W meczu 26 kolejki grupy łódzko-mazowieckiej III ligi w sobotę 25 maja Broń Radom podejmie na własnym stadionie Omegę Kleszczów.Radomianie wreszcie wskoczyli na właściwe tory. W dwóch ostatnich spotkaniach zgarniali komplet punktów i wygląda na to, że zażegnali już problemy z pierwszej części rundy wiosennej.

W sobotę (25 maja) ekipa z Plant nie będzie miała łatwego zadania. Na Narutowicza zawita trzeci zespół grupy łódzko-mazowieckiej, Omega Kleszczów. Najbliżsi przeciwnicy Broni nie przegrali od sześciu spotkań, a cztery z nich rozstrzygali na swoją korzyść. W dwóch ostatnich spotkaniach aplikowali swoim rywalom osiem goli tracąc przy tym zaledwie dwa.

Podopieczni trenera Tomasza Dziubińskiego jednak w ostatnich meczach pokazują już lepszą grę niż na początku rundy i nie jest wykluczone, że pokrzyżują plany dobrze spisującej się Omedze. Szkoleniowiec radomskiego zespołu ma do dyspozycji całą kadrę. Nikt nie jest kontuzjowany i nikt nie pauzuje za kartki.

Początek meczu Broń Radom - Omega Kleszczów w sobotę 25 maja o godz. 18:00 na stadionie przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu. Zapraszamy na Relację LIVE z tego spotkania! (aby do niej przejść należy kliknąć w obrazek poniżej)Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl)

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Ostatnio komentowane

Polecamy