Ceramika Opoczno sprawdzi formę Broni Radom

Ceramika Opoczno sprawdzi formę Broni Radom
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Niemal w najmocniejszym składzie piłkarze Broni przystąpią w środowy (15 lutego) wieczór do kolejnego meczu towarzyskiego. Tym razem podopieczni Dariusza Różańskiego stoczą sparing na boisku MOSiR-u ze sztuczną nawierzchnią z Ceramiką Opoczno - siedemnastym zespołem łódzkiej czwartej ligi.

W dzisiejszym spotkaniu Broń Radom ponownie będzie musiała sobie radzić bez kontuzjowanego w ostatnim czasie Michała Bojka, który wciąż narzeka na bóle mięśnia dwugłowego uda. Do składu powinien powrócić z kolei Przemek Wicik, który w ostatnim czasie borykał się z urazem ścięgna Achillesa.

Od poniedziałku z kolei z zespołem Dariusza Różańskiego trenuje Wojciech Kupiec, który w ostatnim sparingu Broni zebrał bardzo dobre noty, zdobywając bramkę przeciwko Wiernej Małogoszcz.

- W ostatnim meczu nasz zespół wzmocnił Wojtek Kupiec, był zawodnik Broni Radom. My nikomu w metrykę nie patrzymy. Ważna jest przydatność do zespołu i jeżeli ma nam pomóc w lidze, to z miłą chęcią z jego usług skorzystamy- powiedział w rozmowie z naszym serwisem, szkoleniowiec Broni Radom, Dariusz Różański.

Okazuje się, że skład lidera IV ligi z Radomia nie jest zamknięty. Klub Broni wciąż rozgląda się na rynku transferowym za piłkarzami, którzy mogliby pomóc drużynie w walce o awans. - Rozglądamy się, trener Dariusz Różański czuwa - powiedział na łamach oficjalnej strony klubu kierownik zespołu Marek Chudziński.

Oprócz środowego pojedynku Broni Radom z Ceramiką Opoczno, piłkarzy z Plant czekać będzie jeszcze jeden sparing w tym tygodniu. W sobotę (18 lutego) rywalem Broniarzy będzie Granat Skarżysko-Kamienna, a pojedynek rozegrany zostanie o godzinie 11:00 na boisku MOSiR-u ze sztuczną nawierzchnią.

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ.Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy