Były piłkarz Broni Radom testowany w Polonii Iłża

Były piłkarz Broni Radom testowany w Polonii Iłża
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
George Teboh jedna nogą w IV-ligowej drużynie. 

George Teboh - był zawodnik Broni RadomByły zawodnik III-ligowej Broni Radom Georg Teboh, najprawdopodobniej zasili skład Polonii Iłży. 
22-latek pochodzący z Kamerunu przez dwa ostatnie sezony występował w barwach "Broniarzy", teraz natomiast stał się wolnym zawodnikiem. 

Niedawno natomiast, bardzo zainteresowana sprowadzeniem młodego zawodnika z Kamerunu, była Żyrardowianka Żyrardów, która chciała sprowadzić piłkarza w miejsce Daniela Pruszkowskiego.

Jak widać, trener Żyrardowianki Żyrardów - Robert Radoński, mimo wspólnej współpracy z Tebohem w Koronie Góra Kalwaria w sezonie 2009/10, nie doszedł do porozumienia z zawodnikiem i nie był w stanie zatrzymać u siebie byłego piłkarza Broni Radom. 

Kameruński piłkarz mógł zaprezentować swoje umiejętności piłkarskie, podczas sparingowego spotkania pomiędzy Wulkanem Zakrzew, a Polonią Iłża.


Drużyna z Wulkanu wygrała pewnie, bo aż 3:0, zaś Teboh wystąpił w barwach Polonii i w kolejnym kontrolnym meczu, zaplanowanym na sobotę (4 sierpnia) w barwach zespołu również wystąpi.

Wulkan Zakrzew 3:0 Polonia Iłża 
Bramki: Prokop, Stolarek x2
 


Adam Kurasiewicz

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy