Broń zremisowała ze Świtem

Piątkowe spotkanie miało być rewanżem za wtorkowy mecz w ćwierćfinale mazowieckiego Pucharu Polski. W tamtym pojedynku wyraźny triumf zaliczyli piłkarze z północnego Mazowsza, którzy rozbili odmłodzoną Broń aż 7:0.

Mecz rozpoczął się z 15 minutowym opóźnieniem spowodowanym spóźnieniem piłkarzy z Nowego Dworu Mazowieckiego.

Przez niemal 90 minut Broń była drużyną przeważającą. Podopieczni Dariusza Różańskiego stwarzali sobie sporo okazji strzeleckich, ale nie zdołali ich wykorzystać. Na początku drugiej połowy sędzia podyktował nawet rzut karny dla gospodarzy, ale po chwili namysłu zmienił decyzję. Radomianie długo nacierali na bramkę gości, ale ostatecznie nie zdołali jej sforsować i mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Po tym spotkaniu Broń Radom z dorobkiem 29 punktów zajmuje 11. miejsce w tabeli grupy łódzko-mazowieckie III ligi. W kolejnej serii gier „Broniarze” zmierzą się na wyjeździe z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Mecz ten zostanie rozegrany w środę (4 maja) o godz. 17.00

Broń Radom – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:0 (0:0)

Broń Radom: Młodziński – Kimura, Więcek, Kupiec, Wicik, Leśniewski, Dziubiński, Sałek, Bojek, Czarnecki, Nowosielski (77’ Bouchniba)