Broń zmierzy się z beniaminkiem

Broń zmierzy się z beniaminkiem
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W meczu 24 kolejki III ligi Broń Radom na własnym stadionie zmierzy się z beniaminkiem WKS Wieluń. Czy radomianie odniosą pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej?W ostatnich dwóch meczach - z Sokołem Aleksandrów Łódzki i Lechią Tomaszów Mazowiecki zespołowi z Radomia udało się zdobyć co prawda zaledwie jeden punkt, ale gra Broni wyglądała już nieco lepiej niż w poprzednich spotkaniach.

Największą bolączką podopiecznych trenera Tomasza Dziubińskiego jest skuteczność pod bramką przeciwnika. Radomianie wypracowują sobie sytuacje strzeleckie, ale nie potrafią zamienić ich na gole. Spotkanie z Lechią mogło, a nawet powinno zakończyć się triumfem Broni. Zabrakło jednak właśnie zimnej krwi przy oddawaniu ostatniego strzału.

Ekipa z Wielunia jest beniaminkiem III ligi. Zajmuje 10 miejsce w tabeli z 29 punktami na koncie. Do Radomia jednak drużyna z województwa łódzkiego przyjedzie bez pierwszego trenera. Pełniący dotychczas tę funkcję Ryszard Okaj przeniósł się do drugoligowego Ruchu Zdzieszowice. Przy Narutowicza zamelduje się więc trener juniorów starszych WKS-u, Szymon Lach i to on będzie sprawował w tym meczu, a być może nawet do końca sezonu funkcję pierwszego szkoleniowca drużyny z Wielunia.

Początek meczu Broń Radom - WKS Wieluń w sobotę 18 maja o godz. 17:00 na stadionie przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu. Zapraszamy na naszą Relację LIVE z tego spotkania! (aby przejść do relacji należy kliknąć w odnośnik poniżej)Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl)

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy